Wpis z mikrobloga

@Andreth:
Ty chyba nie do konca wiesz na czym polega dyskusja na argumenty. Odnosisz sie do tego co podeslalem - kobiety, ktora wyrosla w kulturze islamu i sama chyba powinna wiedziec najlepiej o czym mowi - ROFL CO ZA BZDURY KTO CI TO POWIEDZIAL XD POKAZ MI TE DANE LOL XDD

Pani przeciez dokladnie opowiada wszystko w filmiku, obejrzyj sobie filmik, ewentualnie przegoogluj. A jak nie chce ci sie robic
  • Odpowiedz
@joyko: A gdzie ja niby twierdzę, że jesteś katolikiem?! (ʘʘ)
Ekstremizmy przybierają na sile stopniowo, co nie raz już pokazała historia. A możesz się o tym dowiedzieć na lekcjach historii więc ich nie opuszczaj ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Odnosisz sie do tego co podeslalem - kobiety, ktora wyrosla w kulturze islamu i sama chyba powinna wiedziec najlepiej o czym mowi


@desensitization: Porażająca naiwność. Każdej nawiedzonej feministce też wierzysz, że katolicy chcą zniewolić kobiety, bo "wyrosla w kulturze katolicyzmu i sama chyba powinna wiedziec najlepiej o czym mowi"? xD

Pani przeciez dokladnie opowiada wszystko w filmiku, obejrzyj sobie filmik, ewentualnie przegoogluj. A jak nie chce ci sie robic ani
  • Odpowiedz
@Andreth: Jesli za zrodlo swojej wiedzy mam wybierac miedzy oczytana i zyjaca na wzor zachodni kobieta, a zastraszona babka w hijabie, to chyba oczywiste ze wybiore te pierwsza? A kogo mam sluchac? Jej meza, ojca i brata, ktorzy praliby ja po mordzie, gdyby im sie sprzeciwila w najdrobniejszej kwestii? Ty tak na serio w ogole pytasz czy przyszlas tu sobie potrollowac?
  • Odpowiedz
Bo np w takiej Danii prawie połowa Muzułmanów była za tym, by połączyć prawo z prawem szariatu.


@joyko: #potrzebnezrodlo Zwykle okazuje się, że chcą szariatu w prawie spadkowym..

i kto to mówi, kilka razy cie prosiłem o jakieś źródła/przykłady to co robiłaś? Cichaczem uciekało się z
  • Odpowiedz