Wpis z mikrobloga

@Kempes: Krystek Panie, co to za stek bzdur znowu. Widziałeś kiedyś, żeby Moherowa babka biegała z odciętą głową ateisty i skandowała "ZA KSIĘDZA RYDZYKA!" "BÓG JEST WIELKI!"?

Nie ma znaku równości pomiędzy tym bydłem bliskowschodnim, a naszymi rodzimymi rozmodlonymi emerytami.
  • Odpowiedz
@Kempes: Ale na tym obrazku masz realia polskie, więc nie wiem czemu wyskakujesz mi z klinikami aborcyjnymi w USA... Poza tym znowu mamy problem skali - zdecydowana większość tzw. umiarkowanych muzułmanów wciąż popiera większość działań ekstremistów tylko po prostu nie ma "jaj" żeby mordować niewiernych na własną ręke. Przekładając podobną sytuację na nasz grunt - powiedzmy poparcie dla gościa, który zastrzelił lekarza "aborcjonistę" - nikt przy zdrowych zmysłach nie powie,
  • Odpowiedz
zdecydowana większość tzw. umiarkowanych muzułmanów wciąż popiera większość działań ekstremistów tylko po prostu nie ma "jaj" żeby mordować niewiernych na własną ręke.


@desensitization: ROFL. A kto ci dziecko takich bzdur naopowiadał?
  • Odpowiedz
@dendrofag: Lewaki takie jak ty nie pojmują, że skrajności nie rodzą się "od razu" tylko małymi kroczkami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz