Wpis z mikrobloga

Mireczki z #lodz #pytanie! W ten weekend zjeżdżamy z różowym do Waszego miasta, głównie na koncert #zakkwylde ale mamy sobotę i niedzielę rano żeby co nieco pozwiedzać. W planach mamy OFF Piotrkowską, Muzeum Dętka i Muzeum Fabryki w Manufakturze. Chcę Was zapytać o jakieś ciekawe alternatywy dla tych miejsc, a także przede wszystkim dobre miejsca na #jedzenie. Na pewno zaliczymy polecaną przez Was Gastromachinę, do tego Spółdzielnia i Drukarnia.. Nie mamy dużo czasu, a na pewno nie chcemy się zajechać tym calym zwiedzaniem, ale jestem ciekaw też Waszych propozycji.

inb4 przejrzyj tag. No przeglądam już od jakiegoś czasu i wszystkie te miejsca mam od Was. Noo, także liczę na Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
@rafal-cegielski: no, widać, że się przygotowałeś. Alternatyw dla tych miejsc niema, bo tak czy inaczej trzeba zobaczyć :D

Co do zwiedzania to jeszcze Księży Młyn, może muzeum Kinematografii i chyba na taki okres czasu starczy.

Wypocząć możecie w Parku na Zdrowiu. Znajdziecie tam duuużo zieleni, zoo i takie tam. Albo na stawach Jana, gdzie bez większego przygotowania możecie zrobić sobie szybkiego grilla na
  • Odpowiedz
  • 0
@npsr dziękuję Pan Mirek! Na parki to się słaba trochę pogoda zapowiada ale mamy Sienkiewicza zaraz obok hostelu. Miejsca na kawe napewno zaliczymy. A co do ciemni... Jak pomożesz przekonać różową to spoko, bo się cyka gdy jej o tym mówiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale podziękowania bo bank skorzystamy z czegoś co podałeś!
  • Odpowiedz
@rafal-cegielski: Jeśli chodzi o ciemnię to powiem tak: regularna wersja ostatnio jest bardzo lajtowa, bo ludzie się bali wracać po wersji hard. Więc bez spiny. Byłem z nie jednym różowym jak było jeszcze troszkę ostrzej i zawsze było fajnie :D Teraz to nawet brakuje trochę emocji :P No ale emocje przeniosły się na wersję hard właśnie :D

Park Sienkiewicza akurat to taki zwykły park. Nic specjalnego a i okolica taka se średnio na jeża. Lepiej już przespacerować się ten kawałek do Parku Źródliska :)

Poza tym są juwenalia na polibudzie jakby co
  • Odpowiedz
@rafal-cegielski: A w Pałacu Poznańskiego byli ;)? Jak nie to iść muszą, zwłaszcza, że Dętka jest bardzo blisko! Poza tym polecam Wam Muzeum Kinematografii. Jeśli będziecie mieli ochotę na pizzę, to najlepsza jest w bramie na Piotrkowskiej 120 w knajpce Drzwi Otwarte, a burgery we wspomnianej już Gastromachinie. Pyszne lody możecie zjeść w Łódzkiej Fabryce Lodów na Piotrkowskiej przy Zielonej i u Wasiaków na Traugutta też na Pietrynie (kolejność nie
  • Odpowiedz
Park Sienkiewicza akurat to taki zwykły park. Nic specjalnego a i okolica taka se średnio na jeża. Lepiej już przespacerować się ten kawałek do Parku Źródliska :)

@npsr:
Moja okolica ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@akg_: mech. Kurcze nie chce mi się kolejny raz pisać no.... Nietypowy escape room, gdzie niema zagadek. Wzrok też możesz zostawić w domu, bo "latarka", którą dostaniesz da Ci możliwość zobaczenia czegoś (jak mrgnie) na kilka centymetrów przed siebie :P O ile jesteś przy ścianie :P

Paralizatory i inne noże są prawdziwe :)
  • Odpowiedz