Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy do krocza Stevena Adamsa wstawiłeś dla żartów małego sportowego buta do gry w koszykówkę xD zobaczymy na #replaycenter czy sędziowie poradzą sobie z zakwalifikowaniem tego jako flagrant 2.
No co ja mam poradzić na swoje ciekawskie zapędy z wytrzymałości narządów płciowych. Wiadomo lepiej gdybym to zrobił na boisku treningowym bez kamer ale generalnie dla mnie to wszystko jedno bo jestem socjopatom i to nie autodiagnozowanym tylko podobno skrajnie dyssocjalny... #pdk #nba
appylan - To uczucie gdy do krocza Stevena Adamsa wstawiłeś dla żartów małego sportow...

źródło: comment_znbVHqUMklP6HBHTcNur1mv1dHWGcWpg.jpg

Pobierz
  • 5
@JahMuffin: Dumni jesteście z siebie? Nockę spędziłem w szatni, #!$%@? mnie z parkietu i grozi mi od 2 do 3 meczy zawieszenia. Przecież napisałem, że to był żart. Dzięki, śmieszku #!$%@?.

Przed zgłoszeniem mogłeś nadgorliwy baranie sprawdzić mój styl gry, gdzie pokazałem że jestem waleczny , jak zależy mi na drugim pierścieniu. #!$%@? mać, zrobili ze mnie śmiecia. Nie dość, że kopnąłem około 2 kwarty, Adams przecież trafił oba osobiste, a