Wpis z mikrobloga

##!$%@?

Co za #!$%@? kraj. Powiedzieli w teleexpresie o tym, że z PiSu odszedł Wipler i zdaje się jeszcze parę słów jak to źle w tej partii, że ludzie uciekają, ale oczywiście o tym, że w PO siedzą dna ludzkie i kretyni oczywiście cisza.

Ja #!$%@?, co za #!$%@? komuna...
  • 14
@MistrzuYoda: Ale o Wiplerze oczywiście mieli czas powiedzieć, niestety brakło czasu powiedzieć jak posłanka PO skrytykowała program własnej partii, bo myślała, że to program PiS.
@Three_Dee: W normalnym kraju nie byłoby takiej ciszy w eterze po takiej kompromitacji posła. Moim zdaniem taka wtopa jest znacznie istotniejsza niż odejście Wiplera, ale przecież nie mogą popsuć słupków PO nie?
@MistrzuYoda: Z tego co mi wiadomo nie było o tym mowy w TV, teraz ta posłanka chce pozwać dziennikarza do sądu za obnażenie jej niekompetencji. Faktycznie, nie ma wcale o czym mówić :) Ale jak Wipler odchodzi z PiSu to trzeba to powiedzieć, bo to znaczy, że PiS gówno, ludzie z niego uciekają, trzeba głosować na PO.
@Khaine: sorry ale mówisz jak fanatyk PiS-u... Oczywiście że ta Pani zrobiła z siebie debila i należy to piętnować, ale ciężko robić z czyjejś głupoty tematu dnia jeśli nie wpływa ona na losy kraju. A gdyby zacząć egzaminować polityków z programów ich partii to poleciałaby pewnie połowa jak nie trzy czwarte sejmu. Dla jasności nie bronię jej, jak dla mnie mogą ją nawet wyrzucić z partii czy wycofać z życia politycznego,
@MistrzuYoda: Nie wydaje mi się aby ta wybiórczość w podawaniu informacji była przypadkowa. A czy nie wpływa to na losy kraju? A jakże, wpływa. Co by sobie pomyślał przeciętny widz o PO mając dostęp do takiej informacji? Przypominam, że to TV w głównej mierze kształtuje światopogląd.

A co sobie myśli widz o PiS wiedząc, że posłowie z niego uciekają? :) I czemu powiedzieli o tym, a o tym drugim już nie?