Wpis z mikrobloga

@Adammik: Źle się wyraziłem, do codziennego rowerowego użytku, chodzić po bułki w tym nie zamierzam. No taka podeszwa byłaby bardziej wielofunkcyjna, chyba trzeba się rozejrzeć za czymś pośrednim, koniecznie z rzepami.
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: nie widziałem jeszcze butów SPD które by mimo "wysokiej" podeszwy nie zahaczały blokami o podłogę przy próbie normalnego chodzenia, a jak ktoś ma do tego jeszcze metalowe kolce to jest dopiero orkiestra.
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis jake by k...a spd-sl nie byly to nie wplywa to na spd mtb. jedne i drugie nie nadaja sie do chodzenia po twardych powierzchniach.
pytanie berzmi czy a nie na ile nadaja sie. odpowiedz tak/nie a nie skala. podsumowujac zaroeno spd mtb jak i spd-sl nie nadaja sie do chodzenia. spd mtb maja przewage w terenie kiedy trzeba zejsc lub wejsc po stromym lub blotnistym zboczu.
  • Odpowiedz
@Adammik: @Piezoreki: @DBF2B: chodziłem w nich bez przerwy przez parę miesięcy w pracy, gdzie płytki/panele i nie było żadnego problemu. Na równej powierzchni blok nie stuka, wyjątkowo czasem na schodach; na chodnikach również rzadkie zgrzytanie. But wcale nie jest sztywny z tymi podbitkami i bardzo wygodny (na tyle, że przestałem je przebierać w pracy).

Jak wybierzesz dyskretną opcję, to śmiało możesz w nich latać gdzie tylko
  • Odpowiedz
@Piezoreki: Wszyscy zwrócili uwagę na to jak w tych butach będzie Ci się chodzić natomiast ja chciałbym zauważyć, ze z tym rodzajem podeszwy nie dasz rady komfortowo jeździć na zwykłych pedałach. Te buty nadają się jedynie do pedałów wpinanych. Jeśli szukasz wygodnych butów na rower ale nie chcesz korzystać z SPD to poszukaj sobie butów rowerowych na platformy.
  • Odpowiedz