Wpis z mikrobloga

@Go_Ask_Alice: Chciałam napisać Ci prywatnie ale jestem zablokowana. Aby Ci to napisać musiałam poszukać w Google, nawet nie wiedziałam, że coś takiego jak #carding istnieje i co to jest - z tego co zrozumiałam to kradzież kart kredytowych przez Internet. Jak możesz pisać że kradzież i to wieku 15 lat to nic? Synku, żal mi Ciebie bo jesteś w wieku moich dzieci. Masz zaskakującą zdolność pakowania się w kłopoty. To co napisałeś o swojej firmie na Mikroblogu może Cię narazić na proces. Najlepiej by było abyś nic już nie pisał, w ogóle nie logował się na Wykop i ochłonął. Obecnie żyjemy w dobie masowej paniki, pedofilia i terroryzm to są najważniejsze preteksty do zniewalania społeczeństwa poprzez cenzurę, strach i zwątpienie. Jesteś młody - wychowałeś się w dobie Internetu a nie wiedziałeś że ludzie zaraz Cię znajdą i będą wywoływać z imienia i nazwiska a wtedy naprawdę zrujnują Ci życie. Jeśli bierzesz narkotyki to rzuć bo robisz krzywdę sobie i bliskim. Pomyśl zanim napiszesz, pomyśl zanim zrobisz. Posłuchaj kogoś kto mógłby być Twoją mamą i wychował się w czasach bez Internetu kiedy ludzie mieli prywatność. A przede wszystkim nie wiń innych za swoje grzeszki.

#aferasamolotowa #wykop
  • 4
  • Odpowiedz