Wpis z mikrobloga

Naprzeciwko mnie mieszka upośledzony ojciec, z synem Szymonem, tez upośledzony. Ich matka przestała jeździć na rowerze na stwardnienie rozsiane. Na pozór są grzeczni, ale czasami jak stary popije robio we dwóch inbe w domu. Ojciec sie drze 'Żymooon dawaj lokomołszyn' i puszczają loco-motion kylie minogue, #!$%@?ąc jakieś dzikie tańce przy tym w pokoju. Zawsze mam beke bo wszystko widac przez ich okno, a drą się przy tym jak #!$%@?. Kiedyś nawet dresy z ławki wyłączyli prąd w całym pionie bo nie mogli ich już słuchać.

#pasta #heheszki #locomotion #byloaledobre #byloibedziejeszczeraz
TymRazemNieBedeBordo - Naprzeciwko mnie mieszka upośledzony ojciec, z synem Szymonem,...
  • 1
@TymRazemNieBedeBordo:

Na stacji kosmicznej kolo mnie mieszka upośledzony Imperator, ze swoim Lordem Darth Vaderem, tez upośledzonym. Jego matka przestała jeździć na rowerze przez atak ludzi pustyni. Na pozór są grzeczni, ale czasami jak stary popije robio we dwóch inbe na mostku kapitanskim. Palpatine sie drze 'Vadeeer dawaj Eisleiiii' i puszczają muzyke z kantyny Mos Eislei, #!$%@?ąc jakieś dzikie tańce przy tym na mostku. Zawsze mam beke bo wszystko widac przez ich
marian-pilka - @TymRazemNieBedeBordo: 

Na stacji kosmicznej kolo mnie mieszka upoś...