Wpis z mikrobloga

Siemka mirki
Mam taką sytuację.
Wczoraj (27.05.2016 19:41) wymieniłem sobie USD na #walutomat oraz zleciłem przelew na kartę prepaid z liderwalut.
Wchodze na strone jednak przelew nie doszedł, karta nie została jeszcze doładowana. Można się zalogować używając danych z karty, bądź ją zarejestrować. I tu moje pytanie, czy trzeba ją rejestrować czy nie ma to znaczenia? Logując się można sprawdzić tylko kilka operacji, nic więcej. Jeśli ją zarejestruje, będę mógł np. wyładować ją?

Na stronie jest informacja, że nie można już zamawiać kart walutowych. Co to oznacza, moja jest ważna do 06/18, mogę ją używać do tego czasu czy jak?
Kiedyś były limity zasileń karty, min za 100zł. Teraz też tak jest na liderwalut.pl?
Z góry dzięki za pomoc mireczki

#aliexpress #pytanie #prepaid #mbank #liderwalut #millenium
  • 4
@danio_96, jeśli wykonałeś przelew za naszym pośrednictwem skontaktuj się z ekspertem online w kanale wideo/audio: https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/ekspert-online/ Ekspert sprawdzi dla Ciebie, czy przelew został prawidłowo zrealizowany. Natomiast odnośnie szczegółów dotyczących karty oraz jej doładowania, zalecamy kontakt z firmą, która ją wydała.

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
@danio_96, nie mamy możliwości zweryfikowania informacji dotyczących zrealizowanego przelewu poprzez Walutomat. Konieczny jest bezpośredni kontakt z danym portalem. Poniżej przesyłamy numer do Centrum Obsługi Kart Przedpłaconych, gdzie uzyskasz informację dotyczące posiadanej przez Ciebie karty: +48 42 678 05 05.

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.