Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki, mam konto na wykopie, ale nie chciałbym, żeby ktoś mnie kojarzył z tą historią.


Jakiś czas temu, spała u mnie kuzynka i tak wyszło, że spaliśmy w jednym łóżku (duża impreza rodzinna, brak innych miejsc). Mimo tego, że znamy się od urodzenia to nigdy nie mieliśmy zbyt dobrego kontaktu, po prostu się akceptowaliśmy, ale nigdy nie gadaliśmy zbyt długo. Wieczorem każde z nas wypiło trochę alkoholu i zaczęliśmy przed pójściem spać ze sobą rozmawiać, było całkiem sympatycznie. Położyliśmy się do łóżka i w którymś momencie się do siebie przytuliliśmy i złapaliśmy za ręce. Niby nic dziwnego, w końcu alkohol, a do tego znamy się dłuugo. Rano wstaliśmy, delikatnie dziwnie było, ale każde to zaakceptowało i było całkiem ok. Od tego spotkania jednak zmieniło się sporo. Zaczęliśmy rozmawiać, okazało się, że mamy praktycznie identyczne zainteresowania, co chwilę się zaczęliśmy spotykać, robić ze sobą bardzo dużo rzeczy, zaniedbując swoich znajomych itp. Zaczęliśmy również u siebie sypiać, pod pretekstem oglądania filmów czy jakimkolwiek innym. No i jak zostajemy sami to robimy rzeczy, które są typowe dla par, całujemy się, rozbieramy, i... (możecie się domyślić). Oczywiście rodzina myśli, że się po prostu zaczęliśmy dobrze dogadywać. Sytuacja trwa już jakiś czas i nie przeszkadza ani mi ani jej. Dodam tylko, że ona jest ode mnie 4 lata młodsza (15 skończone :P). Nie jesteśmy również spokrewnieni jeśli chodzi o prawdziwe więzy krwi, tylko spowinowaceni. Mirki, czekam na waszą opinie o tej sytuacji.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach