Wpis z mikrobloga

@zakowskijan72:

Zespół Nocny Kochanek tworzą muzycy grupy Night Mistress. Nawę zespołu Nocny Kochanek zawdzięcza Bartoszowi Walaszkowi – reżyserowi popularnej kreskówki “Kapitan Bomba”, w której wielokrotnie można było usłyszeć muzykę Night Mistress. W jednym z odcinków zespół wystąpił pod szyldem Nocny Kochanek, będącym prześmiewczym tłumaczeniem nazwy Night Mistress.
@tehSpirit: Skoro Skandynawowie często lubią wplatać w swoje sagi metal, to myślę że i my nie bylibyśmy gorsi. No i pomimo tego całego mainstreamowego szajsu mamy naprawdę sporą grupę zdolnych muzyków (nie tylko specjalizujących się w metalu), którzy jeszcze nie zostali odnalezieni przez producentów i wytwórnie. Nocny Kochanek jest tego przykładem, drugi który znam to grupa Strain bodajże z Wrocławia. Niedługo wrzucę ich do tagu.
@MajkiGee: Na jednym z ostatnich materiałów pyty Jaok miał na sobie ich koszulkę - z ciekawości zerknąłem w google za hasłem "hewi metal pany". No i #!$%@? - słucham ich teraz codziennie. (°°
@MajkiGee: To i tak nie może się równać temu, co tworzyli dawniej... Ubolewam, że wzięli się za ten śmieszkowy projekt, no ale z drugiej strony też zrozumiałe, też chcą pewnie coś zarobić (to żaden przytyk). Mam nadzieję, że jak najszybciej wrócą do poważniejszego grania.
Najlepszy polski heavy metal? Chyba tak, choć Thermit też ma zadatki na ten tytuł, co udowodnili swoją ostatnią płytą: https://www.youtube.com/watch?v=nzWTvSZNHDw
Corgan95 - @MajkiGee: To i tak nie może się równać temu, co tworzyli dawniej... Ubole...