Wpis z mikrobloga

@RealAKP: Przejechałem dziesiątki tysięcy km w LFS, zastanawiam się nad zmianą symulatora. Trudny wybór między Assetto Corsa a Project CARS. Chyba jednak pójdę w AC i dołączę do wykopowych świrów simracingu ;)
@VR46: To jest bardzo łatwy wybór bo pCars nie jest symulatorem :) Niestety to jest tylko taka średnia gra, a aspekt symulacyjny, mimo że zapowiadany przy produkcji, zupełnie poszedł w #!$%@?. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ACLeague Downloader


Ktoś poprowadzi za rączkę, jak dołączyć do zabawy? Co gdzie jak pobrać, co kupić i cała reszta?
@sebf: potrzebna jest oryginalka AC w wersji steam. opcjonalnie z dodatkami (2 tory z dodatkow w kalendarzu). sugerowana jazda na kierownicy. potrzebny jest mod formula 3 RSR (dallara f312), do znalezienia w google lub na racedepartament.com. paczka skinow i aplikacje pobieraja sie downloaderem acl. tory (modowane) zazwyczaj przed wyscigiem w temacie. zapisy i rozliczenia pieniezne u TheSznikers'a.
@Pawu1on: Powiedzmy, że tak, AC jest wyjątkowo kiepską grą. pCars ma karierę, fajne warunki pogodowe itd. Ale co z tego? Ja naprawdę kibicowałem tej grze :) Chciałem bardzo w nią grać między innymi dlatego, bo miała dosyć wcześnie, dobre wsparcie dla oculusa. No i te wspomniane wcześniej warunki pogodowe i wyścigi nocne, perfekcyjne na endurance'y, których powiedzmy sobie szczerze baaaardzo brakuje w AC. Ale niestety, wiele prób podejmowałem i za każdym
@VR46 kupując Project Cars wyrzucisz pieniądze w błoto. Coś o tym wiem. Grałem ze 2 tygodnie. Kupiłem kierownicę, ale zamiast grać coraz więcej, grałem coraz mniej. Fizyka jak dla mnie straszna.

Korzystając z promocji, kupiłem AC. Jak ją odpaliłem, to od razu wiedziałem, że to jest to. Po prostu czujesz jakbyś prowadził samochód, a nie deskę z kołami. Jest tak ogromna frajda z tej gry, że tego trzeba spróbować.

Polecam. A kasę,