Wpis z mikrobloga

POMYŁKA CENOWA? JEST CEBULA!!!
CUBOT S550 5.5 Inch 2GB RAM 16GB ROM W CENIE: 74.39$ (z wysyłką kurierem!)
LINK (po użyciu kodu Affiliate6 cena: 70.19$ Po użyciu 1050pkt cena: 63.89$)
Wysyłka kurierem - czas dostawy około 5 dni, 100% bez vat- wysyłka z EU

cena na gearbest: 145.89$
na aliexpress około 129$

Cebula zawsze na bieżąco, zapraszam na Banggood Cebula Deals ( ͡º ͜ʖ͡º)

#banggood #cebuladeals #banggoodpl #aliexpress #gearbest #promocje #cebula #okazja
źródło: comment_qRWDk7B4dogNCCfDgpehcTd6NRTTU4pd.jpg
  • 111
ja mam jeszcze drugie zamówienie, ale nieopłacone. W ciagu 19 dni trzeba opłacić, więc zdąże się nim pobawić i zadecyduje, czy brać drugiego dla rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LatiV: proste.Zamówiłem i....nie zapłaciłem na PP :) możesz ponowić płatność w ciągu kilkunastu dni w zakładce "Pending" w zamówieniach. Tylko bądź świadomy, że jeśli się rozmyślą, to nieopłacone pewnie pierwsze pójdą do wykasowania bez żadnych konsekwencji.
@raq195: Nie ta półka (a mam oba) Cubota wziąłem w Sferis za 399 z powerbankiem dla osiemnastolatki i jest zadowolona. Jako większy zamiennik telefonu nadaje się w tych cenach. Ekran ledwo 5/10 w skali amoled, ale aparat to już porażka.
@godoto: ktoś w marcu wystawiał i się nie sprzedał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trollasek: chcecie, to kombinujcie - przecież nikomu nie bronię, a przedstawiam jedynie własne stanowisko w tej sprawie.

* choć z drugiej strony - ktoś z Chin próbował to bezpośrednio opchnąć, może w tym miejscu był "pies pogrzebany". Musicie jednak wziąć pod uwagę fakt, że w przyszłym tygodniu może nastąpić wysyp tych telefonów, więc
@Andczej: Innych #!$%@? ze zle taguja i wyzywasz. Dla ciebie cebula zaczyna sie od 70% znizki, dlaczego nie jedziesz z morda na autora watku? Przeciez taguje cebula deals, a to tylko #promocja
Jak jedziesz wszystkich, to wszystkich, a nie wybiorczo, tylko te oferty ktore ci nie pasuja :(
@Coolek:

Dla ciebie cebula zaczyna sie od 70% znizki

nie dla mnie i nie od 70%

morda

morde to ty może masz

Jak jedziesz wszystkich, to wszystkich, a nie wybiorczo, tylko te oferty ktore ci nie pasuja :(

Może nie zauważyłeś ale nie chce mi się ostatnio śmieszkować?
@Coolek:

Morde to ty masz, ze obrazasz ludzi za stosowanie zlych tagow :)

Po prostu zawsze w takich sytuacjach pokazujesz, jakim prostakiem i chamem jestes.


Sam to właśnie robisz, na szczęście wali mnie twoje zdanie.

dlaczego w tym wypadku spasowales?

Odpowiedziałem ci wyżej

Mam ci znalezc przyklady, jak #!$%@? i dostajesz bolu dupy ludzi

A szukaj sobie, tylko po co i problem jest jeden...nigdzie nie mam bólu dupy.

klamco?

Żeby nazwać
@Coolek: Tak jak od dawna jest niepisana zasada ~90%.

Czy tez uznaniowo wyzywasz ludzi od "biedakow umyslowych" w przypadku ofert, ktore ci nie podchodza?

Widzę, że to chyba ty masz ból dupy.

Więc gdzie jestem tym kłamcą, gdzie kłamie?