Wpis z mikrobloga

Za chwilę dostanę szału... albo nie umiem korzystać z Google, albo też Internet jest okrutnie wybrakowany i brakuje w nim rzeczy bardzo potrzebnej.

Potrzebuję niby prostej sprawy - planu Wrocławia z naniesionymi liniami komunikacji miejskiej. Nie schematu komunikacji, bo ten gówno daje jeżeli ktoś nie zna topografii miasta, tylko w miarę kompletnego planu (centrum z okolicami).

Poddaję się, kto udzieli #pomocy?

#wroclaw #nieumiemkorzystaczgoogle
  • 14
@MichalQ20: Nie. Czeka mnie w najbliższym czasie wycieczka z dzieciakami do Wrocławia (kombinacja pieszo/komunikacja miejska) i chcę dobrze to zaplanować, żeby nie błądzić po mieście. Nie wiem dokładnie gdzie co jest, gdzie do najbliższego przystanku, które odcinki opłaci się przejść pieszo, a gdzie lepiej tramwajem itp.
@Puszczyk1990: to jest strasznie nie aktualne i nie pokazuje że autobus czasem ma przedłożona trasę i ma w innym miejscu pętle. Plusów już dawno nie ma a 406 którego już nie ma jeździł na nowy terminal od 2011 roku ? A na twojej mapie dalej jeździ na stary.
@Im_from_alaska:
@MichalQ20:

chyba tak bede musial z desperacji zrobić, ale wolałbym klasyczną mapę (gdyby nie to, że dzisiaj wszystko pozamykane, jechałbym do księgarni po papierową) na której po prostu wzdłuż ulic biegną niebieskie/czerwone linie z kropeczkami co ileś tam centymetrów.

Chyba jestem ostatnią osobą na świecie, której wygodniej jest rzucić okiem na mapę i samemu zadecydować który wariant jest korzystniejszy, niż zdać się na program, który wie co dla mnie