Wpis z mikrobloga

Dotychczas nie miałem odwagi o to zapytać, ale teraz po pijaku się ośmielę:

1. Co to do #!$%@? jest #pdk? Wykminiłem tylko tyle, że to coś na wzór pasty, jakieś parafrazowane teksty, wyjęte z jakiegoś kontekstu i osadzone w innym. Nawiązania do czegoś. Ale czemu pdk? Co to za skrót?
2. "KICIOCH PYTA". Jaki #!$%@? Kicioch? Kto to jest kicioch? Przychodzi taki mireczek i #kiciochpyta
Czyżby każdy Mirek był Kiciochem? Jakie warunki muszę spełnić, by zostać Kiciochem? Bo do tej pory zawsze tagowałem po prostu #pytanie

Pomóżcie mi to wyjaśnić mirki, bo nie zasnę
  • 26
1. Co to do #!$%@? jest #pdk? Wykminiłem tylko tyle, że to coś na wzór pasty, jakieś parafrazowane teksty, wyjęte z jakiegoś kontekstu i osadzone w innym. Nawiązania do czegoś. Ale czemu pdk? Co to za skrót?


@Siemomyslaw: Porsche PDK (Porsche-Doppel-Kupplungs Getriebe) Obecnie stosowana skrzynia PDK jest produkowana przez firmę ZF Friedrichshafen AG w dwóch wariantach. Obydwa oparte są na mokrym sprzęgle wielopłytkowym, sterowanym hydraulicznie. Przy odpowiednim i łatwiejszym do
Pobierz sln7h - > 1. Co to do #!$%@? jest #pdk? Wykminiłem tylko tyle, że to coś na wzór past...
źródło: comment_rMhtWKFSMrGa9G0bT0FOmDaYk3OJYXlg.jpg