Wpis z mikrobloga

@mozaika: Dr Rafał Kowal albo Marek Witkowski. Pierwszy przyjmuje na Emilii Plater, a drugi w Astradent na Placu Szczepańskim (i to jedyny lekarz, którego mogę polecić z astradent).
  • Odpowiedz
@mozaika: ja miałam usuwana w klinice uniwersyteckiej, dr Kaczmarczyk?Kramarzyk?Kramarczyk? Coś takiego.
Nie płaciłam ani grosza, czekałam na termin chyba ze dwa tygodnie, ale zabieg wspominam pozytywnie. Ponoć z gabinetu wyszłam cala szczęśliwa i uhahana cala geba (no ale wiadomo, znieczulenie), a wiem, że jskis brzydko i krzywo mi rosła i miał gość problemy.
  • Odpowiedz
@carisma: O kurde, czyli jednak. Ostatnio dzwoniłem tam i chciałem się zarejestrować i się zdziwiłem, gdy pani mi powiedziała, że się tam po prostu przychodzi ze skierowaniem i czeka. :O Ile trwa taki zabieg? Ja mam schowaną ósemkę i mi rośnie w bok, to też się załapię?
  • Odpowiedz
@andrzejfryczmodrzewski1503: aa, taką też miałam. Była jeszcze niewykluta i nie bolała, ale wolałam usunąć. Tak samo jak z zatrzymaną. U mnie było pół h roboty + szycie. Ból był jedynie psychiczny, dyskomfort. Założyli mi szmatę na oczy (dla bezpieczeństwa i relaxu :)). Bolało bardzo dopiero po zejściu znieczulenia. I po kilku dniach siniak na gębie oraz opuchnięcie. Zabawa zaczyna dopiero się po zabiegu. Bardzo ich polecam. Łącznie ze ściąganiem szwów
  • Odpowiedz