Wpis z mikrobloga

Nie taki straszny pisowski troll jak piszą a prawak to też człowiek.

@FX_Zus:
Prawie w każdym swoim poście jedziesz po #4konserwy. Twierdzisz, że to zacofani, wrogo nastawieni do innych ludzie. Oczywiście masz prawo tak myśleć, chociaż nie masz zupełnie racji.
Napiszę Ci na swoim przykładzie w końcu przez wielu z #neuropa jestem uważany za typową konserwę.

Zacofanie.
Kończąc państwową edukację szybko zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę to nic nie umiem. Teoria wyniesiona ze szkół szybko została poddana weryfikacji a wszyscy wiemy jak to jest. Bardzo szybko zdałem sobie sprawę, że jak chcę być dobrym w czymś to trzeba się szkolić. Przez prawie 20 lat wydałem na kursy i szkolenia tyle, że spokojnie by wystarczyło na porządny samochód. Nigdy też nie żałowałem i nie żałuje na edukację dzieci. Mam ich dwoje i oboje biegle władają trzema językami. O innych rzeczach nie wspomnę.
Zawsze dużo czytałem i mimo tego, że jest to coraz trudniejsze staram się czytać dalej.
Zgadza się słucham Disco Polo ale w takiej samej ilości słucham rocka, pop, hiphop. A z muzycznych telewizji najczęściej oglądam Mezzo (przypuszczam, że Ty też).
Przyznaje się, robię błędy i zawsze robiłem. Ta przeklęta ortografia.

KK
Jestem praktykującym katolikiem. Ale zapewniam Cię, że nie uprawiam seksu przy zgaszonym świetle a po misjonarsku nie lubię :-)
Moje dzieci są wierzące ale nie chodzą do kościoła. Czy mi to przeszkadza? Tak ale uważam, że po to Bóg dał nam wolną wolę byśmy sami mogli decydować.

Patriotyzm.
Kocham Polskę i chociaż nie jestem typem wojownika, to nie zastanawiałbym się przez chwilę co bym zrobił w chwili gdy kraj zostałby zaatakowany. Bał bym się bardzo ale to nie powstrzymało by mnie przed walką i obroną mojej Ojczyzny i Rodziny.

Nienawiść do innych.
Staram się tak żyć by nikomu nie szkodzić i nikogo nie krzywdzić. Na wykopie nikogo nie obrażam, nie atakuję. Czasami jestem tylko trochę marudny. Nie mam #czarnolisto

Stosunek do imigrantów i innych nacji.
Często wspomagam innych drobnymi kwotami (na tyle ile mnie stać). Są to różne cele, od studni w Afryce przez Ukrainę, różne fundację a kończąc na osobach prywatnych. Nigdy nie dałem na WOŚP.
Mam dobrych znajomych z WKS. Tak są czarni ale kolor ich skóry mi nie przeszkadza. Syn min ma kolegów muzułmanów i nie mam nic przeciw by go odwiedzali.
Mimo to uważam, że przyjmowanie migrantów jest złe a multikulti nie sprawdza się.
Znam gejów, nie jestem ich wrogiem ale jestem przeciwko adopcji przez nich dzieci czy zawierania przez nich małżeństw. Znają moje zdanie ale nie mamy problemu by się napić razem piwa (tylko bez głupich insynuacji).

Teraz może powiedz jak wygląda lewak.

Trochę #polityka bo walczę ze stereotypem ale bardziej #oswiadczenie czy #osobiesamym
  • 2
@norbw74: No to jesteś wyjątkiem.
A poniżej ciebie wypowiedział się standardowy konserwatysta.
Szkoda na niego słów, na jego postawę, niegodną człowiek z minimalną ilością przyzwoitości.

Śmieci wyrzucasz do lasu?
Palisz plastikiem w piecu?

Polska to 90% konserwatyści w rozumieniu jaki opisałem.
W lasach są śmieci, wszędzie jest syf, robi go w większości te 90%.
Kibole, prawicowi patrioci, r.... co popadnie.
Do tego alkoholizm i patologia czai się za każdym rogiem.

A