Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mno kompot!
Male #chwalesie - zegnam w koncu prace przez agencje! :D Dostalam oferte bezposrednio od firmy. Koniec z zero hours contract, przynajmniej na razie. Nadal jest to ta sama gownopraca ale juz na znacznie lepszych warunkach takze.. jest progress i maly sukces, bo konkurencja byla spora.
Jedynie te krzywe spojrzenia innych agencyjnych sprawiaja ze czuje sie "troche" nieswojo. Chyba stracilam kilku kolegow :<

#uk #emigracja #pracbaza #tylewygrac
  • 26
  • Odpowiedz
@Cocosek93: Zajebiste osiągnięcie, dostać się do gównopracy xD No offence, sam pracowałem przez agencję i jestem od 2 miesięcy pod właściwą firmą, ale serio - powód do dumy toto nie jest.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ld93: Ja uwazam ze jest, z racji ze bylo tylko 5 miejsc, kilkanascie osob na interview i ponad 80 podan xd mimo wszystko sie ciesze, praca przez agencje to zuo ;-;
  • Odpowiedz
  • 1
@Ld93: Samo interview bylo dla mnie mega stresujace, jakies dziwne hr-owe gierki i pytania haczyki ;p to jeszcze w obcym jezyku xD Naprawde bylam dumna ze mi dobrze poszlo.. wiem ze nie umywam sie do wykopowiczy robiacych po 15k na miesiac ale do sredniej krajowej w uk juz blizej niz do najnizszej wiec uwazam ze jest ok ;-)
  • Odpowiedz