Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mno kompot!
Male #chwalesie - zegnam w koncu prace przez agencje! :D Dostalam oferte bezposrednio od firmy. Koniec z zero hours contract, przynajmniej na razie. Nadal jest to ta sama gownopraca ale juz na znacznie lepszych warunkach takze.. jest progress i maly sukces, bo konkurencja byla spora.
Jedynie te krzywe spojrzenia innych agencyjnych sprawiaja ze czuje sie "troche" nieswojo. Chyba stracilam kilku kolegow :<

#uk #emigracja #pracbaza #tylewygrac
  • 26
  • Odpowiedz
  • 1
@Cocosek93 oj ta zawiść skąd ja to znam... , dlatego nigdy nie gadam o kasie czy o moim zakresie obowiązków w nowym miejscu pracy. Głowa do góry i powiedzenia w nowej-starej pracy :)
  • Odpowiedz
  • 3
@Cocosek93 spoko, ja po tym jak dostałem kontrakt (chociaż załatwiłem przy okazji by inni moi "koledzy" z teamu też go dostali), dostałem parokrotnie groźby od nich i wyśmiewanie jak w gimbazie. Z takich miejsc należy uciekać jak najprędzej i znajdować lepsze roboty ;)
  • Odpowiedz
  • 7
@sorek: Ja juz slyszalam od kogos ze zamierza pisac skarge do zarzadu, bo on tu pracuje trzy lata i nie dostal kontraktu a ja po 10 miesiacach mam i w ogole nie zasluguje na to xD kochani koledzy. Oczywiscie rodacy ;p
  • Odpowiedz
  • 1
@Cocosek93 oni po prostu wiedzą, że patologia i tak nie odejdzie z ich firmy więc nie ma sensu im dawać kontraktów - dlatego normalnych ludzi starają się zatrzymać kontraktami - co niestety działa bo ludzie potem siedzą na magazynach wiele lat i boją się zmienić prace bo "tutaj mają kontrakt" ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@sorek: A i owszem, znam ludzi ktorzy tutaj 10 lat i dluzej robia.. ale maja "stare" kontrakty po 16-17Ł za godzine i nie umieja nic lepiej platnego dostac takim niskim nakladem wysilku :P Nowe kontrakty juz nie sa takie bogate..
Osobiscie nie wyobrazam sobie siedziec w takim miejscu dluzej niz 2-3 lata. Po prostu jest zbyt nudno, oszalec mozna xD
  • Odpowiedz
  • 0
@sorek: Dodam, ze u nas w pracy dochodzi do takich absurdow, ze owe osoby ze starymi kontraktami potrafia wyjsc lepiej niz menagerowie na koniec miesiaca xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Andrzej_Walczak: Gownorobota :P zwroty przyjmuje od sklepow, to moja pierwsza praca w uk.. Tyle ze do tej pory robilam przez agencje, jak to wiekszosc swiezo przybylych, a ostatnio firma zaproponowala mi normalna umowe o prace i lepsze warunki.
  • Odpowiedz
@Cocosek93: i przy odrobinie gospodarności zostaje co najmniej 1/3, a w Polsce ile? Koszty kosztami, ale i tak jest się do przodu, ludzie by nie wyjeżdżali, gdyby finansowo wychodziło podobnie. Choć mając rodzinę na utrzymaniu nie jest tak super.
  • Odpowiedz