Wpis z mikrobloga

@koorekk: matka madzi, pajac w czerwonej hondzie na sopockim molo i w sumie można długo tak jeszcze wymieniać. Tacy ludzie w społeczeństwie po prostu byli, są i będą. Ludzie z zaburzeniami psychicznymi. Na szczęście bomberman nikogo nie zabił, a matkę madzi potępiam bardziej.
  • Odpowiedz
@Prokurator1990: no, #!$%@?ąc od wszystkiego, to ja, bez żadnych studiów chemicznych, byłbym w stanie zrobić to znacznie lepiej, a mając jakąś doklejoną brodę, perukę i czapkę, okulary nerdy, ubranie jakieś mega popularne, np. bawełniany, szary dres, do dziś bym mirkował ze swojej piwnicy, a nie rozkminiał opcję dożywotniego braku dostępu do mirko w Sztumie, bo nigdy by mnie nie znaleźli (pakunek podłożyłbym na przystanku na drugim końcu miasta, z którego nigdy
  • Odpowiedz
@zasadniczo: podpowiesz? trochę śledzę sprawę Ewy Tylman. wiem, że jak trzeba psów tropiących, to się je ściąga z Niemiec, a zakupów rzeczy służących do popełnienia przestępstwa nie wypada robić w taki sposób, by mogły łatwo być z nami powiązane i nie można brać ze sobą swojego telefonu, bo operator udostępni organom lokalizacje BTS-ów, do których się loguje w danym przedziale czasu, no ale może o czymś jeszcze nie wiem?
  • Odpowiedz