Wpis z mikrobloga

Mirki składam dzisiaj wypowiedzenie w pracy i zaczynam nowy rozdział w moim życiu, dajcie parę plusów na odwagę, bo coś czuję, że nie pójdzie gładko :/

#pracbaza #praca
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@nooken: pełen chill. Ja w lutym rzuciłem pracę której nienawidziłem od dłuższego czasu, trafiła się posada w innej firmie, w innym mieście. Zastanawialem się przez tydzień, jednak w końcu się zdecydowałem. W poniedziałek bez słowa poszedłem złożyć wypowiedzenie. Szef nawet nie zapytał dlaczego odchodzę, to tym bardziej mnie utwierdzilo w tym że dobrze robię. Dziś już jestem 3 miesiąc po odejściu, wyprowadzilem się od rodziców, mieszkam z różowym, przeniosłem się
  • Odpowiedz
@nooken: Zrobiłem to co Ty właśnie w maju zeszłego roku. Nawet pisałem o tym i weszło w gorące.
Otóż krótko opowiem Ci jak mi poszło.


Przynajmniej na razie.
Zaraz po wypowiedzeniu poszedłem na bezrobocie. Plan był założyć działalność i wziąć 15k dofinansowania z
  • Odpowiedz
@Gronie: mam nadzieję, że u mnie pójdzie lepiej, tym bardziej, że jak już wspominałem, mam człowieka do współpracy, który ma mi zapewnić zlecenia :) Jak będzie zobaczymy...
  • Odpowiedz
@nooken: Trzymam kciuki. Jak nie będziesz miał pecha jak ja to będzie zajebiście.
Gdyby mnie te przypadki losowe nie spotkały to teraz już miałbym pewnie co nieco rozwiniętą firmę, a tak po pół roku od założenia DG jestem dalej na samym początku.
Ważne żeby się nie poddawać.
Powodzenia!
  • Odpowiedz
Teoretycznie tym samym co do tej pory tylko na własną rękę, a mianowicie geologią. Tylko nie poszukiwaniem ropy i dłubaniem w skałach, a bardziej geologią inżynierską i hydrogeologią :)
  • Odpowiedz