Wpis z mikrobloga

@aann09: Vectra to są janusze internetu. Miałem przez kilka dni, gnojki blokowały nawet porty od telefonii VoIP (oczywiście udając że nic takiego nie robią), na szczęście podpisywałem umowę poza lokalem i pogoniłem dziadostwo precz po kilku dniach.

UPC to duży międzynarodowy dostawca internetu z poważną własną infrastrukturą - szybkim łączami międzymiastowymi i międzynarodowymi.

Piszę z punktu widzenia klienta internetu, nie wiem jak z telewizją (chociaż darmowy pakiet kilkunastu kanałów Vectry, z
  • Odpowiedz
@aann09 Jeszcze rok temu bym powiedział bierz w ciemno. Teraz Ci powiem omijaj najszerszym łukiem. Po 8 latach wymówiłem im umowę i zmieniłem na Netię. Zadowolony w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@aann09: ja bym nie ryzykował miałem UPC wiele lat i rzadko bywały problemy. Nie daj się skusić na parę złotych jeżeli masz coś co ci działa dobrze...
  • Odpowiedz
@aann09: nie polecam, są straszne problemy z internetem czasami, nie ma kilka dni, pomoc techniczna to jakiś żart, wymyślają że są jakieś długi i dlatego odcięli internet a następnego dnia włączają jak gdyby nigdy nic.
  • Odpowiedz