Wpis z mikrobloga

Mirki, poszukuję jakiegoś #smartfon (#telchina) na #anrdoid w okolicach 200$. Po wstępnej selekcji ograniczyłem się do kilku modeli: #xiaomi Redmi Note 3 Pro, #letv x600/x800 oraz #elephone p9000. Czy któryś z tych telefonów znacząco się wyróżnia na tle innych, czy z zakupu każdego z nich będę zadowolony? Nie ukrywam, że specyfikacja x800 jest mocno kusząca, ale nie wiem, gdzie jest haczyk przy takiej cenie.
#aliexpress #banggood #gearbest #ibuygou
  • 12
@kozunio12: A o którym redmi 3 pro mówimy? czy chodzi o ten? link Nie mówię który jest lepszy, sam podejmij decyzję- chciałem Cię tylko poinformować o aktualnej promocji na UMI. Xiaomi pewnie wygrywa pod względem wsparcia, Umi pod względem "bebechów", jeśli ktoś jest anty mediatek to nawet nie popatrzy na Umi- a takich tu wielu z tego co zauważyłem :)
@banggoodpl: mam też umi emax. Tej firmy akurat nie polecę. Jakość wykonania daleka od Xiaomi, w razie problemów mało kto chce się podjąć serwisu, ściemniają odnośnie przyszłych aktualizacji softu.
@kozunio12: Myślę, że tym, że cena letv jest niska, nie masz się co martwić, dużo mirków (ja na przykład) kupiło x600 za $124, a to naprawdę dobry telefon. Tylko ten ich system EUI nie wszystkim pasuje