Wpis z mikrobloga

649 194 - 38 - 64 = 649 092

Bike Atelier Maraton MTB - solidna porcja rywalizacji w Tychach. Wstępnie w planie ze znajomym mieliśmy wpakować rowery w samochód. Niestety nic z tego nie wyszło, kolega z racji zatrucia (?) zrezygnował w ostatniej chwili, dlatego pierwsza z podanych wartości to "rozgrzewka" w postaci przetransportowania swojego dupska na miejsce zawodów. Wyrobiłem się na godzinę przed ustawianiem w sektorach. Trochę kalorii, uzupełnienie elektrolitów, żel w kieszeń i jazda! Od początku bardzo ciasno, wysokie tempo, nie trudno o glebę. Cała trasa raczej płaska, przyjemna i łatwa technicznie. W Dąbrowie Górniczej, miesiąc temu trasa była pilnowana i oznakowana wzorowo, natomiast w niedzielę nie obyło się bez wpadek. Niestety nie udało się dopilnować lokalnych śmieszków, którzy odwrócili/usunęli strzałki. Grupa, w której jechałem pogubiła drogę, przełożyło się to na 3-5min straty. Nie zmienia to jednak faktu, iż wyścig mogę zaliczyć do udanych. Dystans PRO ukończyłem z czasem 02:26:41 co przełożyło się na 98 miejsce w Open i 27miejsce w kategorii. Za dwa tygodnie Rybnik, już przebieram nóżkami :)

#rowerowyrownik #mtb i trochę #pokazmorde
lisov - 649 194 - 38 - 64 = 649 092

Bike Atelier Maraton MTB - solidna porcja rywa...

źródło: comment_uCmemRBNq2imxZydBPNQIq8XiTrVZdrq.jpg

Pobierz
  • 2