Wpis z mikrobloga

Dostałem premię w robocie, więc postanowiłem kupić sobie nowy zegarek. Mam jeden automat póki co (Orient sun and moon blue), przymierzam się do Omegi, ale na razie coś tańszego (do rozważenia jeśli zdecyduję się na Atlantika czy w automacie, czy sobie ponakręcam). I tu pojawia się pytanie: czy Waszym zdaniem zegarek ze zdjęcia jest ładny, czy też nie (jasna sprawa, że kupuje się pod swój gust, ale jednak IMO w przypadku zegarka pewna średnia odczuć społecznych ma znaczenie; w końcu to biżuteria)?

#watchboners #zegarki
Pobierz aswalt - Dostałem premię w robocie, więc postanowiłem kupić sobie nowy zegarek. Mam j...
źródło: comment_knjJBUho827UQKudLyI3lTg8fLWUz3LA.jpg

Podoba się?

  • Tak 65.8% (52)
  • Nie 34.2% (27)

Oddanych głosów: 79

  • 11
@watchcollector: reedycja starego, wypuścili 1888 sztuk. Teraz trudno dostać nówkę tej edycji limitowanej, ale co chwilę na forach się pojawia w niemal idealnym stanie, więc nie powinno być problemu z kupnem.
@aswalt: Fajne retro we współczesnym rozmiarze lekko ponad 40 mm.
Co prawda Worldmaster z tamtych czasów był mniejszy, ale kiedyś zegarki z założenia miały być małe, teraz z założenia są duże. Ja bym szukał starego Worldmastera, ale ja mam średnią zegarków coś koło 30 lat ;-)

Gx
@aswalt: kolego, ale takiego już nie znajdziesz nowego. Ta edycja wyszła w 2013 roku i żadne sklepy w PL już ich nie mają. Jak przelecisz po sklepach internetowych, to wszędzie są wyprzedane. Możesz co najwyżej w automacie kupić reedycję i to nielimitowaną za 2300-2800 zł (wzrost cen tłumaczą kursem franka szwajcarskiego).
@aswalt: bardzo ładny Co do tych Atlanticów to polecam poszukać tych z lat 50/60, są przepiękne () Omega to też fajny pomysł, ale proponuję rozważyć Poljoty jak byś szukał czegoś niesztampowego