Wpis z mikrobloga

@Hehe:

Działa to tak samo jak hasła: "rasista" i "faszysta" stosowane przez krzykaczy po drugiej stronie.

no nie bardzo, "po drugiej stronie" nikt nie nazywa centrolewicowców prawakami, nazistami, ksenofobami i nacjonalistami, natomiast na prawicy nazywa się centroprawicowców komunistami, lewakami itd ( ͡ ͜ʖ ͡)
@teren: "nikt" - Piotr Szumlewicz nazywający GW (bądź co bądź gazetę ideowo centrową z odchyłem lewicowym) "gazetą prawicową" źródło: np. http://www.zelaznalogika.net/wywiad-zelaznej-logiki-piotr-szumlewicz
I drogi terenie czepiłem się słów "rasista" i "faszysta" bo są takimi samymi "brzęczykami" co "lewak". "Prawaków", "ksenofobów", "nazistów", "nacjonalistów" ty już dodałeś. Jak to mówicie? Chochoł?
@lowca_chomikow: Zależy jaką przyjmiesz definicje rasizmu i faszyzmu. Bo jeżeli np. przyjmowanie i punktacja na studia bez zwracania uwagi na
"nikt" - Piotr Szumlewicz nazywający GW (bądź co bądź gazetę ideowo centrową z odchyłem lewicowym) "gazetą prawicową" źródło: np.


@Hehe: nazistami ich jednak nie nazwał ( ͡° ͜ʖ ͡°) GW jest prawicowa w sensie ekonomicznym (tak ogólnie to centrum) a kiedyś była jeszcze bardziej na prawo, np 10 lat temu publikowali teksty o muzułmanach jakie dzisiaj można znaleźć na euroislam.albo amerykańśkich neokonserwatystów

co do samych słów, tak