Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow Baba schudła po czym ponownie przytyła. Normalny facet uznałby to za swoją porażkę ale nie kobieta..

"Najważniejsze to nie zatracać się w odchudzaniu. Jeśli dojdziesz do momentu, gdy czujesz się dobrze i jesteś zdrowa, to przestań. Ja musiałam iść na rekord. Chciałam być najchudsza na świecie. Dlaczego? Dlatego, że zawsze byłam gruba. I nagle, gdy byłam już chuda to w ogóle się sobie nie podobałam. Wyglądałam jak biedny zagłodzony chłopiec…"

Czaicie? Pani zatraciła się w odchudzaniu więc postanowiła ponownie się roztyć. To był efekt zamierzony! Oczywiście!
Pobierz jarzynka - #logikarozowychpaskow Baba schudła po czym ponownie przytyła. Normalny fac...
źródło: comment_7UTh9lxziWt6RJLy5SWsoGoedTLIcHmN.jpg
  • 36
@honeymoon: wiarygodność może i straciła, ona pewnie ma tego świadomość. Pomimo to ja dalej nie rozumiem dlaczego mam śmiać się z kobiety która ma ogromną tendencję do tycia i nie dała sobie z tym zwyczajnie rady. Można jej tylko współczuć, a co do książki.. po prostu jej nie kupić. :)
@jarzynka: z tego co kiedyś się wypowiadała ona chorobliwie poważnie się ograniczała, żyła na jedzeniu pudełkowym (bardzo ubogim) doszło nawet do tego ze pudełko miała na rodzinnej wigili. ktoś po prostu nie poprowadził jej zdrowo i racjonalnie do niższej wagi i dlatego jest efekt jojo - nie ma pudełek i kogoś kto powie chyba już dość schudłas teraz to utrzymajmy...
@jarzynka: a ja tu ją obronię. Ktoś jej naopowiadał bajek, że da się schudnąć w rok, bez żadnych negatywnych efektów, no to się wzięła za siebie, oczywiście schudła, ciężko było, ale dała radę - tylko, że jak już schudła to musiała zostać przy tym trybie życia, a ona widocznie takiego nie lubi, więc się męczyła, walczyła, ale z lenistwem i nawykami nie wygrała. Jeśli dana osoba ma złe nawyki żywieniowe od