Wpis z mikrobloga

4 989 - 1 = 4 988

Tytuł: Kropki
Autor: Włodek Markowicz
Gatunek: Literatura Współczesna
★★★★★★

Jeden z najpopularniejszych vlogerów pisze o rzeczach, o których sam chciałby usłyszeć jeszcze kilka lat temu. O rzeczach, o których sam chciałby usłyszeć jeszcze kilka lat temu.
Przeprowadza czytelnika przez swoją drogę ku dorosłości, pokorze i zrozumieniu.
Odkrywa prawdziwe znaczenia bycia sobą, zdrowego egoizmu i fałszywego altruizmu.
Wciąż uczt się mniej brać, a więcej dawać.
--------
Ślędzę Włodka w internecie od kilku lat. Właściwie od początku LSa i zdecydowanie jestem fanem. Co do książki mam dość mieszane uczucia. Usiadłem do niej, jak zalecał autor, odpalając sugerowaną playlistę. Przeszedłem niemal jednym tchem, czytało mi się bardzo dobrze. Często śmiechnąłem ze stylu Włodka Coehlo. Książka jest przede wszystkim nierówna. Rozdział o relacjach mocno mnie rozczarował, jednak większość treści trzyma jakiś poziom. Nie wiedziałem, czego się po tej pozycji spodziewać, ale mimo wszystko ogólny rozrachunek jest raczej pozytywny. Styl mocno moralizatorski, liczyłem na trochę więcej anegdot, jednak coś w tej książce jest. Szczególnie jak w tle przygrywa nastrojowa muzyka, a do książki podchodzi się z kubkiem gorącej herbaty, to robi się z tego ciekawe doświadczenie. Nie przeżyłem katharsis, moje życie nie zmieniło się o 180 stopni po przeczytaniu, ale spędziłem przyjemne wieczory przy lekturze.

#bookmeter
Pobierz Staxu - 4 989 - 1 = 4 988

Tytuł: Kropki
Autor: Włodek Markowicz
Gatunek: Literat...
źródło: comment_zejcEU8qHA3NZ0b1HDhLjVBz4BmVwgWm.jpg