Wpis z mikrobloga

To że Panda od czasu do czasu sika na moje łóżko udało mi się przeboleć - myślałam że jej to minie. Ale dzisiaj przeszła już samą siebie. Bawiła się z kotem i nagle wskoczyła na łóżko a konkretnie na moją nogę i po prostu się posikała. Nie dość że ledwo zmieniałam pościele, nie dość że to w końcu moja noga to jeszcze moja mama ma do mnie pretensje że pies się znowu zsikał.
Tak jak po domu już jej się prawie nie zdarza załatwiać tak do mojego łóżka prawie zawsze kiedy dłużej mnie nie ma. Wczoraj byłam 12 godzin w pracy, wróciłam - nasikane. Dzisiaj byłam 10 - wróciłam - niby nie nasikała ale zrobiła to po godzinie. Choć dzisiejsza sytuacja trochę nie pasuje bo to wyglądało tak jakby zrobiła to nieświadomie.
Ratunku! :(

#psy #szczeniaki #smiesznapanda
aaa_daa - To że Panda od czasu do czasu sika na moje łóżko udało mi się przeboleć - m...

źródło: comment_v2ocJ7EjHaUrNhu495eK4aKUIkKpfB6P.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@aaa_daa: No to młody psiak, jeszcze gówno w głowie. Pokazuj mu że nie akceptujesz takiego zachowania zaraz po tym co zrobi - ja swojemu dawałem klapsy i krzyczałem na niego, ew. pysk w mocz.
  • Odpowiedz
@aaa_daa: moja Stiga sikała regularnie i uparcie do szóstego miesiąca. I nagle, z dnia na dzień, jakby dostała olśnienia, przestała. jest dla Was nadzieja! :D
  • Odpowiedz
@robertx: jest chwalona za każdym razem jak się załatwi na dworze. Jak ją przyłapię w domu to mówię "FE" i zazwyczaj wtedy od razu przestaje. Ale ona już na prawdę rzadko załatwia się w domu, mimo że jak ją dostałam to nie chciała tego robić na dworze. W sumie teraz jej się zdarzy kiedy zostaje sama w domu albo kiedy wcześniej się obudzi rano i nie zdążę z nią wyjść więc
  • Odpowiedz