Wpis z mikrobloga

Siemanko mirki. #!$%@? lekki przypał miałem.

Dostałem od rodziców na siedemnastkę PS4 za dobre oceny, ale nie mam zamiaru oglądać pokazu slajdów (pcmr here) a ma wyjść GTX 1080 to pomyślałem, że #!$%@? konsolke i złoże takiego piecyka co by mi uciągnął blod end wajn na ultra 4k. Wystawiłem konsole na #olx za 1200 zl odezwał się jakiś gościu z daleka mial około 100 km i zjechalem z ceny do 700 bo żal mi się go zrobiło jak powiedział, że za dzieciaka był #!$%@? biedakiem i teraz cebulaczy każdy grosz na abo ps

No więc przyjechał ubrany cały na biało, przywitał się z moim ojcem i weszliśmy. Obejrzał konsolkę i nagle wyjeżdża z jakimś tekstem o umowach, gwarancji itd. Nagle ojciec wpadł do pokoju zrobił typowi kręcenie wora coś pokrzyczał ojczulek o mirze domowym i kazał #!$%@?ć za płot. Matka spanikowana bo sąsiadka Magda z domu obok już czai co się za imba #!$%@?. Nagle ten typ zaczął drzeć morde, że niby jakiś zwrot kosztów 100 zl za paliwo itd. na początku stary chciał zadzwonić na policje ale matka dała mu 40 zł. Typ poprosił jeszcze o 60, na 12 par kotonworldów na cały rok. 1 PARA = 1 MIESIĄC = LOGICZNE
Matka aby ogarnać imbe dała mu jeszcze 60 zl i tyle bylo typa widać. Szkoda tylko, że po tym wszystkim ojciec postanowił oddać konsolę do hospicjum dla dzieci upośledzonych psychicznie w Poznaniu na ul. Zakręt 8

#pdk #olx #cebuladeals
  • 15
Tsa a wczoraj klient pisał co innego ahahah. Że niby pezyjechal do ciebie i stary z mordą sie wypultał do ciebie że nie ma sprzedawania prezentów i #!$%@?ł go z domu. I matka mu 100 dała bo zwrotu kosztów dojazdu zarządał.
tak sie konczy robienie kogos w penisa, wystawiasz konsole to po to żeby sprzedac a nie chłop robi 100km po czym ojczulek (niic nie wiedzący o Twoim niecnym planie) wyrzuca gościa z domu . TAK SIE NIE ROBI! i wychodzi na to ze rodzinka jest w plecy konsole i 100pln hmm. GRATUACJE ! Masz głowe do interesów.