Wpis z mikrobloga

Pora powiedzieć to sobie prosto w ryj — ale #!$%@?łem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale do rzeczy...

DOTYCHCZASOWE WYNIKI:

➊ #sporteverydaychallenge — niestety, nie udało mi się codziennie uprawiać sportu. Plusem jest fakt, że od jakiegoś czasu za decyzją trenera, trenujemy 3 razy w tygodniu i opuściłem w ciągu dwóch miesięcy dosłownie 2 treningi z powodu pracy. Te przynoszą jako tako efekty, gram w zasadzie w każdym meczu, wchodzę na ostatnie 20 minut, zauważalnie poprawiłem szybkość. Basen niestety od dawna zaniedbuję.

➋ #noalcoholchallenge — padaka. Przez ostatni okres piję praktycznie codziennie, minimalnie 2 piwka zawsze wchodzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

➌ #chudnijzwykopem
Na dzień dzisiejszy:
Waga: 93,5
BMI: 30,5
Nie będę komentować, bo czego się spodziewałem, #!$%@?ąc słodycze i masę innego gówna przed snem.

CELE NA NAJBLIŻSZY OKRES:

➊ Powrót na basen lub ogarnięcie siłowni, naprawa rowera i dojeżdżanie do pracy na nim.
➋ Alkohol tylko w niewielkich ilościach i tylko w weekend.
➌ Radykalna zmiana diety, regularne 5 posiłków, więcej owoców i warzyw, mniej przetworzonych gówien.

Obserwuj i trzymaj za mnie kciuki —> #nienienienieswissaccountszmieniasienalepsze
#wychodzimyzprzegrywu #postanowienianoworoczne #ankieta

Pić sok z grejpfruta jako element diety?

  • TAK 61.4% (27)
  • NIE 38.6% (17)

Oddanych głosów: 44

  • 6
@NieNieNieNieSwissAccounts: Pij sok z grejpfruta do śniadania. O właściwościach przy odchudzaniu opowie ci google. Ja po sobie mogę powiedzieć, że ograniczenie jedzenia wieczorem, mniej słodkiego i zmniejszenie "zapychaczy" jakimi są dla mnie np. ziemniaki chudnę powoli, ale skutecznie. Do tego oczywiście jakaś aktywność fizyczna i będzie git.