Wpis z mikrobloga

Mirki jakie felgi do bmw 3 f30 wybrać (,) ?
Auto czarne, bez chromów na zewnątrz (tylko grill), felgi na lato 18cali

ps. nie wiem jak kilka zdjęć dodać do wpisu

#pytanie
#auto
#samochody
#bmw
pifpawko - Mirki jakie felgi do bmw 3 f30 wybrać (╯︵╰,) ?
Auto czarne, bez chromów n...

źródło: comment_3Qxb2Hfo0oEL0wITnkrAS3qSAKB95A18.jpg

Pobierz

Jakie felgi?

  • Srebrne szprychowa 14.9% (7)
  • Srebrne 5cio ramienna 42.6% (20)
  • Czarna szprychowa 8.5% (4)
  • Czara 5cio ramienna 27.7% (13)
  • Inna ? Jaka? 6.4% (3)

Oddanych głosów: 47

  • 17
  • Odpowiedz
@pifpawko: w 9/10 przypadków samochód na nieoryginalnych felgach wygląda słabo, czasami wręcz żałośnie. Felgi dobierał projektant i raczej nie przypadkowo dlatego warto polegać na nim polegać :) Te z pierwszego zdjęcia pasują idealnie do linii nadwozia i charakteru samochodu. Dwukolorowe też są według mnie słabe - przywodzą na myśl chińską tandetę.
  • Odpowiedz
@pifpawko: Rozumiem. Ja tylko podsyłam coś co mi ostatnio wpadło w oko jeśli chodzi o F30. A pomysłów ja mam wiele - osobiście mam 3 komplety alusów i jeszcze w tym roku wpadną kolejne. :)

Do czarnego, albo cała srebrna, albo cała czarna, albo łączone te kolory. W stylu rotor czarny i chrom rant. :) Wygląda to kozacko.
  • Odpowiedz
@pifpawko: Tak. Takie hobby. Bawię się tym. :)

A zobacz sobie takie coś: http://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=812874

Tylko przy takich, czy takich jak podesłałeś warto mieć widoczny duży zacisk i tarczę hamulcową, np. nawiercaną. Częstym problemem jest, że niektórzy wsadzą fajne koło, ale nie idzie z tym w parze odpowiedni rozmiar tarczy itp.

I tu gość ma 20'', a ludzie mówią że 18'' to dużo. Generalnie każda generacja samochodów pod tym względem puchnie strasznie.
  • Odpowiedz
@pifpawko: Mam takie jak na 1 zdjęciu, są super, tylo auto mam w innym kolorze ;)

Na felgi z allegro uważaj, to jest w większości chinszczyzna, która się wygina same z nią problemy. Lepiej dołożyć i kupić oryginały, a jak nie masz kasy to używane.

A te z niebieskiej mam na zimę, też są super ;)

PS. Sam mam 18'' ale wydają się małe, teraz brałbym 19''
  • Odpowiedz