Wpis z mikrobloga

jak to jest z tym synem w #fm16 w touch mode odblokowuje sie to po 10 czy tam 20 sezonach. a w normal mode? są jakieś warunki które muszą zostać spełnione żeby z newgenów wyskoczył syn?
  • 10
@jstefan: Ale jest to w obu trybach? Gram w trybie normalnym i już 9 lat w jednym klubie - fajnie by było gdyby coś z niego wyrosło bo ciągle brakuje mi polaków do składu.
@jstefan: Rozpoczynając grę stworzyłem własny klub - Sparta Białystok. I tak sobie pykam od najniższej klasy rozrywkowej. Dosyć łatwo było stworzyć Ekstraklasowego przeciętniaka. Teraz jestem na etapie Europejskiego chłopca do bicia. No i raczej szybko z tego etapu nie wyjdę. Dodatkowo postawiłem sobie za cel zapełnienie wyjściowej 11 min. w 80% polakami. Mam jak na razie 4-5, plus 2-3 rokujących 17 latków. Właśnie zaczynam kolejny sezon i po fali wyprzedażowej dochodzę
newerty - @jstefan: Rozpoczynając grę stworzyłem własny klub - Sparta Białystok. I ta...

źródło: comment_XWo9iunTB4BYPw6m4pdsFPZ2Gv7eqgF0.jpg

Pobierz
@jstefan: No właśnie z tymi wychowankami to tragedia jakaś - niemal całe siano daje w infrastrukturę i mam już najlepszą w kraju. A z tymi wychowankami nadal lipa. Ciągle Legię muszę podkupować, co się moim kibicom średnio podoba, chociaż już się chyba przyzwyczaili bo ostatnio nawet nie protestowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez 9 sezonów trafił mi się jeden, grajek z Białegostoku który ma faktycznie szansę grać