Wpis z mikrobloga

Cześć mam problem.
Zakupiłem #samsung #s6edge i mam go jakoś od 6 maja. Dbam o telefony. W kieszeni zawsze sam. Wczoraj patrzę, a na ekranie pojawiły się zarysowania. Znajdują się one na samej powierzchni. Tak jakby na powłoce wy wyświetlacza. Żadnych wgłębień. Telefonu nigdy nie kładę na wyświetlaczu. Brat ma #s7edge i mówił, żebym reklamował swój telefon, pokazując mi jak jeździ ostrym nożem po wyświetlaczu i nic się nie dzieje. Kiedyś miałem #htc nie pamiętam jaki model i pamiętam jak po kilku dniach pojawiły się na wyświetlaczu zarysowania. Wysłałem na serwis, przeprosili, przyznali się, że wadliwa szybka i wysłali nowy telefon. Ale to było w #uk ...

Jak doradzicie? #kiciochpyta #telefony
  • 12
@Omka: możesz reklamować, ale niekoniecznie zostanie uznane, to tylko zużycie w ramach eksploatacji. W samsungu galaxy note 4 ekran pękał mi 3 razy. Wada materiału i wykonania. Za każdym razem wymieniany w ramach uznania gwarancji. Ale to było pęknięcie.
@atna-nefarious: no u mnie zarysowania pojawiają się systematycznie na ekranie. Ciekaw jestem jak będzie on wyglądał za miesiąc, dwa. Zamówiłem szkło hartowane, ale teraz stwierdziłem, że to bez sensu jeżeli mam jakiś walnięty egzemplarz... to nie są rysy, bo ani paznokciem, ani opuszkiem ich nie widać. Tylko wizualnie szpecą strasznie.
@Omka: #!$%@? to się przejezdzi tym nożem kiedyś xD choćby to była supergorillaglass 99generacji. Po pewnym czasie powłoka się zużywa.

Więc jeśli nie chce brat opowiadać dookoła jak to włożył telefon do kieszeni i wyciągnął podrapany... Niech nie #!$%@? heheszek z nożem.
@Omka: ja miałem tak: wieczorem telefon został na stoliku - nówka (kupiony 2 tygodnie wcześniej) rano wstaję pęknięcie od górnej jakieś 3 cm. Tego samego dnia telefon do serwisu - wysłać bo to wada produkcyjna. Sytuacja powtarzała się 3 razy. Ostatecznie po 3 wymianie telefon poszedł na allegro. bo ile można wymieniać jeden element który jest poprostu produkowany z wadą materiału.