Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Pomóżcie!

Mieszkam w Anglii. Jakieś czas temu sprzedałem peceta, jednak gamingowe uzależnienie daje o sobie znać. Planuję kupić Playstation 4, jakiś tani, ale markowy telewizor Full HD (raczej 32") oraz parę gier jak najnowszy Uncharted, GTA V i rodzimego Wieśka.

Problem jednak taki, że nie wiem gdzie to wszystko zakupić. W Argosie w moim mieście nie mają wszystkiego na magazynie. Co zostaje? Kompletnie się nie orientuję w tutejszych sklepach Czy są jakieś angielskie porównywarki jak Ceneo itp.?

#konsole #zakupy #anglia #emigracja #playstation #playstation4 #technologia
  • 16
@OverRide: Ja napiszę tylko o tv cos. Jeśli będziesz siedział bezspośrednio przed TV to 32 cale spoko ale jak będziesz chciał z 2-3m od posiedzieć to już lipa się robi w niektóre gry.
@OverRide: Jak chcesz przycebulic to poszukaj w okolicy jakiegos lombardu, uzywany sprzet znajdziesz tez w CeX (chociaz ceny maja malo konkurencyjne). Porównywarka cenowa nazywa sie pricerunner.co.uk
Kupiłem szybciej niż sądziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) w Tesco. PS4, Uncharted, Doom za £290. Do tego 43 calowy LG za £220. Będzie granie.

W Cex, Cash Converters itp. ceny za używki mocno z dupy. Dzięki mimo wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)