Wpis z mikrobloga

@Ned: @Chet_Sidney: to sposób na spędzanie czasu, wszystko może rozwijać, nawet filmiki na jutjubie czy coś. O ile je się dobrze dobiera. A jakoś nie widzę akcji cała polska oglada jutjuba
Ksiązki (dla niektórych oczywiście) to coś jak mięso vs veganie
  • Odpowiedz
@Krawwo: bo książki najpełniej ze wszystkich dostępnych nośników dostarczają nam wiedzę i w ten sposób rozwijają człowieka. Czytanie jest ważne. Nie chcę się zagłębiać w te popularne tutaj rozważania typu "ale przecież obejrzeć sobie Radka na youtube'ie to znacznie lepiej niż przeczytać 50 twarzy Greya", dlatego polecę lekturę: Płytki umysł: Jak internet wpływa na nasz mózg.
  • Odpowiedz
@RDwojak: Czemu najpełniej? Wydaje mi się że internet jest lepszy, szybszy no i masz aktualne rzeczy. Na pewno niektórym trudniej - ze względu na to że wystarczy kliknąć żeby oglądać smieszne obrazki.
  • Odpowiedz
@Krawwo: Internet jest miejscem, w którym pełno niepotwierdzonych danych, z kolei każda książka musi przejść przez redakcję i korektę, które poprawią większość błędów i niespójności. No a każda książka naukowa, dodatkowo, podpada pod kontrolę redakcji merytorycznej - często ludzi z doktoratem lub profesorów. Poza tym nie spotkałem się jeszcze z nikim mądrym, który swoją mądrość zawdzięczałby Internetowi. Zawsze jest tak, że taka osoba przeczytała mnóstwo książek. Niczego Internetowi oczywiście nie
  • Odpowiedz