Wpis z mikrobloga

Dzisiaj do mojej skromnej kolekcji trafił oto taki #film #picrel Jeśli ktoś go jeszcze nie widział, a nie ma planów na wieczór to mogę jedynie zachęcić. Dla mnie 9/10 (-1 za niepotrzebny mimo, że bardzo krótki wątek z dziewczyną). J.K Simmons pokazał, że jest Aktorem, a Teller, że nie brakuje talentu wśród młodszego pokolenia. Dodatkowe #over9000 dla wielbicieli #jazz Polecam, Krystyna Czubówna.
Pobierz dokumentydorejestracji - Dzisiaj do mojej skromnej kolekcji trafił oto taki #film #pi...
źródło: comment_RoUPNs1AleXsjRutnqUgxAAKIJtv0wKR.jpg
  • 20
@dokumentydorejestracji: film naprawdę przeciętny. i chyba problemem, dla którego zyskał (niepotrzebnie zresztą) taką sławę jest to, że zdobył oskary. nie mogę przeboleć tellera jako aktora, który powoduje, że po prostu wszystko się we mnie skręca na jego widok. sam motyw pokazania tego, że odgrywa się na simmonsie jest imo słaby i zbyt wyolbrzymiony na sam koniec. a skoro piszesz o motywie z dziewczyną, to według mnie był potrzebny.
tak jak mówię,
@mladic_: nie wiem jak z szumem, bo je zwyczajnie pomijam i Oscary chyba od czasu Gladiatora nie są dla mnie zadnyn wyznacznikiem. Film obejrzałem przed Oscarami, a Tellera do tamtej pory nie znałem (tylko z plakatu do Fantastycznej4). A że lubię Simmonsa (Juno np), a w jazzie się zakochałem na studiach to jest to dla mnie pozycja wyjątkowa. Tyle. Swoją drogą dawno nie widziałem tak dobrze wyrezyserowanego filmu. Widać w nim
@dokumentydorejestracji: watek z dziewczyna jest bardzo potrzebny. Pokazuje to, ze jezeli chcesz osiagnac sukces musisz wybrac jedna sciezke. Musisz postawic wszystko na jedna karte. Najlepszy film w moim zyciu, ogladalem trzy razy. Najwiekszy motywator do ruszenia dupska. I pamieetaj najgorzej jak ktos Ci powie "good job" :)