Wpis z mikrobloga

Czy uważasz że policja powinna mieć pozwolenie na używanie ostrej amunicji i czołgów do rozganiania takiego pato jak teraz we Wrocławiu

  • Nie 24.2% (356)
  • Jeszcze jak ! 65.4% (962)
  • Sprawdzam 10.4% (153)

Oddanych głosów: 1471

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zolter: a teraz pomyśl, coś Ci się nie podoba w kraju, idziesz protestować, policja wyjeżdża na Ciebie czołgami i używa ostrej amunicji.
BRAK PROFITU
  • Odpowiedz
@nom_om: tylko to nie jest protest a jawny r--------l. Jakoś jak były protesty przeciwko ACTA nie widziałem u siebie w mieście wyrywania smietniczkow oraz rzucania nimi w policję
  • Odpowiedz
@rudy2007: łoł, niektórych sytuacjach jestem zwolennikiem kary śmierci, ale nigdy nie myślałem że ktokolwiek będzie chciał ją prowadzić z wykonaniem na miejsc, bez sądu, bez procesu, ot tak niech służby zabijają ludzi jak im się spodoba. groźny radykalizm
  • Odpowiedz
@Zolter: z ciekawości, ile oddziałów prewencji wtedy na was nasłali? Ostatni MN2015 pokazał, że sama obecność/nieobecność takich sił wpływa na atmosferę. Z jakiegoś powodu teraz szef policji uznał, że warto ją podgrzać, nie mam pojęcia dlaczego.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: na 200-300 ilość policji była niezauważalna a było to swoiste centrum. Ale że oni musieli iść pod komisariat p-----------ć cegłami to są bardziej zamieszki a nie manifestacja(chyba że głupoty)
  • Odpowiedz