Wpis z mikrobloga

Afera Żubrowa

Piłem te ich bełty kilkanaście lat. Gdy spróbowałem porządnego,
normalnego piwa, nie potrafię już tego pić. Smakuje jak gazowane
chemikalia.

I jeszcze jedno:
Kolega @macq2309 nie ma
racji
.
To nie jest "porządna reklama" - to jest typowy pomysł z kategorii
tych, które nie znające się na niczym korpo-szczury wymyślają na
korpo-meetingach, bez konsultacji z wdrożeniowcami. Takie, które
wydają im się fajne, a w realizacji wychodzą okropnie. Dopóki nie
przeczytałem twojego komentarza, nawet do głowy mi nie przyszło by to
przewijanie sprawdzić - bo raz, że nie działa to wygodnie na
urządzeniach mobilnych, dwa, że muli jak skurczysyn, do tego stopnia,
że nawet na PCcie, przewijając, nie zwróciłem uwagi, że pojawia się
stary design. Coś tam muliło, coś tam się przewijało, olałem.
Podobnie, jak zapewne większość użytkowników serwisu ze śmiesznymi
obrazkami. Dlatego dam też tag #januszeit i #januszewebdevu

#januszemarketingu #januszereklamy #aferazubrowa #heheszki
#humorobrazkowy #afera #wykop #kompaniapiwowarska
K.....a - Afera Żubrowa

Piłem te ich bełty kilkanaście lat. Gdy spróbowałem porząd...

źródło: comment_jFaRzUwRPn63DK2XlfVuopqyhTW5etOB.jpg

Pobierz
  • 16
@Krzeslo_Komora: to ja tez mam tak zacząć? No to, kolega @Krzeslo_Komora: nie ma racji
;)

Dla mnie, pomysł jest naprawde niezły i spójny z kampanią.
W swoim komentarzu skupiłem sie raczej na tym jak roszczeniową postawę maja wykopki wobec serwisu na ktorym spędzają masę czasu.
Jasne, ze reklama nie jest bez wad. Sam wskazałbym (co zreszta zrobiłem w swoim wpisie) zbyt dużą wysokość i przede wszystkim brak możliwości zamknięcia.
Nie
@Krzeslo_Komora: dlatego sam napisałem o wadach.
Calosci nie oceniam surowo bo nie jest to top layer, nie jest to player, nie jest to bezużyteczny banner, nie zamula komputera dopóki nie rusza sie suwaka.
Dodatkowo jest specjalnie przygotowane pod wykop. Moim zdaniem niewiele brakło do tego by nikt nie narzekał na te reklamę. Moglo byc lepiej, ale z w.w. powodów uwazam ze gownoburza tych rozmiarów jest z niczego.
Jak tak dalej pójdzie
@Krzeslo_Komora: Sprzedaż spada? Żubr w ostatnim kwartale został liderem sprzedaży! Pierwszy raz od 10 lat nie zostało nim Tyskie. Czy Wam się to podoba czy nie globalnie zawsze tanie, koncernowe piwo będzie przynosić większy zysk, niż nawet najlepsze piwo kraftowe. Czemu? Bo ludzie nie chcą wcale na dłuższą metę pić piw wybitnych, tzn. może i chcieliby, ale mają wybór wypić jedno za 8 zł, czy 3 lub 4 Żubry. I nie
@pwone: Podoba?
Mieć to w dupa, niech se piją co chcą. Obiektywnie patrząc, jest to gówno.
Tak samo jak te pop-gwiazdki, Richana, Riley itd.
Co z tego, że plebs się tym jara, biją rekordy, bo im to do gardła wpychają? To gówno. ;-)
@Krzeslo_Komora: sranie w banie. To jest po prostu typowe piwo. Identyczne jak Tyskie, Żywiec, Lech itp. Wszystkie smakują podobnie, ale nie zaraz, że syf i szczoch! Po prostu takie są, jakie są. Nie cpodoba sie smak , nie pij. Lubię "dobre" craftowe produkty, ale Żuberka nigdy nie odmówię i nie zwyzywam dlatego że jest zwyklym piwem.