Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem se wesołym przegrywem, bez pracy, znajomych i pieniędzy. Podobno fajnie jest z tego wyjść więc w końcu ktoś mnie zatrudnił. Efekt? Jestem zmęczonym przegrywem bez znajomych, czasu, mam odrobinkę pieniędzy, super, na nic nie wydam i tak.
Pytanie mam do normalnych ludzi - jak wy to robicie, że pracujecie a później jeszcze macie siły aby robić coś ciekawego? Jak wracam z pracy jestem zbyt zmęczony by gdzieś wyjść, więc nadal siedzę w domu jak to przegryw. Jak mam wolne to odsypiam. Zaciskać zęby i czekać na coś? Nie wiem czy mam na to siły i nie wpadnę z wesołego przegrywania do depresyjnego przegrywania.
#!$%@? za przeproszeniem, bo od czasu rozpoczęcia pracy chce mi się wychodzić z przegrywu, ale nie mogę.
#pracbaza #smutnazaba #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sekret jest taki, że zawsze się jest zmęczonym (ʘʘ) ale staraj się wysypiać na ile to możliwe, np. kladź się spać o 9-10 a nie piszesz na mirko o 12 :D

Umów się z 3-4 znajomymi z pracy(facetami i babkami) na piwo w jakimś barze, to jest dobry start żeby złapać z nimi jakiś kontakt i żeby nie kojarzyli cię tylko jako typka z którym pracują.
  • Odpowiedz
Anon: @mam_piec_rak_wszystkie_lewe: żartujesz, co? picie piwa? chodzenie na siłownię? JAK JA JESTEM ZMĘCZONY!!!! W jaki sposób to ma mi pomóc dalsze wykańczanie organizmu alkoholem albo podnoszeniem ciężarów, wtf człowieku... Jeszcze mi napisz "idź pobiegać" albo "wyjdź do ludzi". WTF CO JEST Z WAMI... Ja chcę wyjść z przegrywu totalnie. Nie gram w gierki, nie mam tv, na wypoku czytam ale nic nie pisze.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Warto też zrobić sobie badania organizmu. Podstawowe krwi, panel hormonalny. Wbrew pozorom sporo wpływa to na ogólne samopoczucie.
Ale podstawa to i tak znalezienie tego co się chce po pracy robić i robić to. Inna sprawa praca-hobby, ale to tylko mały % szczęśliwców ma. Ja tego nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
OP: @mam_piec_rak_wszystkie_lewe
OP tu. Ja tu nic nic nie odpowiadałem, tylko wpis jest mój. Inne anony co się podczepiły może mają roszczeniową postawę, ja nie za bardzo mam nadzieję.
Więc jak masz coś mądrego do napisania to zachęcam.

Do całej reszty, póki co dieta i badania mogą mieć cośtam w sobie sensownego. Rady w stylu "po prostu bądź" mozna sobie wsadzić, bo gdybym mógł po prostu być, to bym do ciężkiej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja lubię sobie po pracy odpocząć, ale nie przed kompem, bo to nie odpoczynek, ale medytacja, jakaś książka itp. Nawet jak nie medytujesz, czy nie czytasz książek, to samo leżenie na łóżku i patrzenie się w sufit pomaga :D

Ogólnie zauważyłam, że im mniej siedzę przed kompem tym mniej zmęczona jestem. Poza tym jakaś spokojna aktywność na dworze w parku/lesie typu spacer, no i wczesne zasypianie na dłuższą metę ograniczają
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: stary tak Ci sie wydaje. Albo cos chcesz zrobic albo nie... Nie chce mowic ze jestem jakims przykladem ale w zeszlym roku pracowalem ciezko fizycznie w fabryce ogrodzen i bram metalowych. Np mialem na 14 to wstawalem o 7 rano i robilem zadania bo uczylem sie do poprswy wynikow z matury. O 10 szedlem na silke wracalem po 12 jadlem troche polezalem potem robota. Przyjezdzalem po 22 i znowu siedzialem
  • Odpowiedz