Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelle,
łapcie małe porównanie czasów wysyłki rejestrowanej z #gearbest i #banggood
Na fali hejtu skierowanego w stronę gearbest oraz głosach po pewnym czasie, że jest lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º) postanowiłem zakupić z każdego sklepu w tym samym dniu tj. 25.04 MiBand 1S z trackingiem, wnioski w mini-porównaniu tutaj:

Gearbest się poprawił ? Mini-porównanie Gearbest & Banggood w zakresie wysyłki.

TL;DR


Taguję: #cebulaonline bo na ich stronie, #alipaczka #zakupyzchin #ocieplaniewizerunkugearbest #utwierdzaniewizerunkubanggood #dezcontent #tracking #spamtagami

Przy okazji w paczce od GB była taka karteczka, sorry za skan w odcieniach szarości nie chce mi się już poprawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od kiedy na GB można wyrwać aż 160 pkt za reckę ( ͡º ͜ʖ͡º) ? I czy oni liczą, że ktoś to do nich wyślę listem wypełnione xD ?
Dezynwoltura - Mirki, Mirabelle, 
łapcie małe porównanie czasów wysyłki rejestrowane...

źródło: comment_K72BxekSZWhyYKoXBvWoCPupFQBOOMOq.jpg

Pobierz
  • 15
@Dezynwoltura: a ja juz drugi miesiac sie mecze z zoltymi penolami, zamowilem na gearbescie mi4, przyszedl nie dzialajacy. Nie chcial sie wlaczyc, zglosilem, odeslalem telefon, dostarczony byl 30 kwietnia. A support gearbesta kazal mi czekac do 15 dni roboczych az pojawi sie u nich w systemie. Co kilka dni pytalem czy juz i ze maja mi wyslac telefon wkoncu. A ci dalej prosze czelac do 18 maja, dzisiaj 18, a ten
@sirgorn: To nawet wtedy tyle nie wychodzi... bo 10 za tekst, 20 zdjęcia, 50 film.
Chyba, że podwajają za pierwszą recenzję, gdzieś mi się to o oczy obiło, ale wprowadzają w błąd tym samym trochę ;)

@zlyczarek: Może zmienili podejście obecnie, tak naprawdę coś tam u nich lepiej się zaczęło dziać, ale gdzieś tak od połowy kwietnia. Z drugiej strony sam wiem, że ten ich support to nieogary trochę... i
@cebula_online jak masz jakis lepszy kontakt z nimi to sie odezwij

@Dezynwoltura: jeszcze mialem sytuacje jakis temu zamowilem #!$%@? jak byl na promocji i kilka dni cisza, napisalem do nich ze czemu nie wysylaja to napisali ze sie skonczyly i beda nowe za 2tygodnie. na szczęście tu oddali kase od razu, ale po co wystawiaja w promocji jak nawet nie maja tego na stanie.
@zlyczarek: Banggood też tak robi niestety, podejrzewam, że sami nie do końca wiedzą ile czego mają, szczególnie jak chodliwy towar albo jakąś promocję dają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@BiBiTheCat: A moja recka od 3 tygodni bez punktów stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Co najlepsze nie ma przy niej zdjęć i filmów, które dałem xD ale to może