Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki,

siedzę właśnie w hotelu i zaścienne harce sąsiadów zmusiły mnie do smutnej refleksji. Powiem Wam mireczki, że gdybym miał teraz różowego, który by mi oznajmil, że musi jeździć w delegacje z szefem/kolegą z pracy to byłby ostatni dzień naszego związku. Nieważne czy różowy 1/10 czy 10/10. To co się #!$%@? w hotelach to woła o pomstę do nieba. A ściany w takowych przybytkach nie słyną z grubości, łatwo można usłyszeć i odgłosy z pokoju i rozmowy i poźniej kochania do partnerów/partnerek :(

Od ponad roku praktycznie mieszkam w hotelach po całej Polsce, pic rel moje rezerwacje via booking z ostatnich 2 mies. dla uwiarygodnienia.

Jeśli ktoś się troszczy o moje osobiste życie erotyczne, zapewniam że nie mam bólu dupy. Wręcz przeciwnie, jeśli poznam odpowiednią różową rezygnacja z obecnego stanowiska to będzie moja pierwsza decyzja.

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #przemyslenia #oswiadczeniezdupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Mirki,

siedzę właśnie w hotelu i...

źródło: comment_ZFwMctwJNvEeAZSqZMD8rsAsGYNVVvhJ.jpg

Pobierz
  • 20
@Asterling: Ale jakiej zdrady? xD Para ciupciała się obok w pokoju - op twierdzi, że to parka z delegacji i jak już się dorobi różowego paska to ni #!$%@? go nie puści na delegację, bo hurr durr się #!$%@?ą tylko po pokojach.
On tylko jedyny sprawiedliwy siedzi za ścianą ze szklanką przy uchu i postuje smęty na mirko z anonima.
Strasznie to #!$%@? wszystko. xD
Nie ma nad czym dywagować.
lolista: To jakieś słabe hotele skoro słyszysz sąsiadów przez ścianę. Ja też średnio odwiedzam 30 hoteli rocznie i raz słyszałem jakąś seksualną akcję. To czy ludzie zdradzają czy nie to totalnie indywidualna sprawa i delegacje nie mają nic do tego.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop