Wpis z mikrobloga

Słyszeliście o facecie który został przypadkowo zamknięty na weekend w magazynie żubra?

Żeby nie umrzeć z pragnienia próbował zlizywać wodę która skraplała się na ścianach ale było jej za mało.

Zmuszony okolicznościami zdecydował się na ostateczny krok - otworzył puszkę żubra wylał z niej zawartość, odciął górę, nasikał do środka i z tak zrobionej szklanki pił mocz dopóki go w poniedziałek nie uwolnili
@Elvadom: @Lrrr: Mój stary to fanatyk lambików. Pół piwnicy #!$%@? gueuze najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi drucik z korka i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała,
@Lrrr: @Elvadom: dobry wieczor cos sie popsulo i nie bylo mnie slychac i powtorze jeszcze raz kupowanie slodkich lambikow to jest jakas porazka ja mysle ze to polskie #!$%@? glupie spoleczenstwo te #!$%@? banda inbecyli ktora kupuja te zwykle lindemansy to jest jakies #!$%@? nieporozumienie jesli tyle dla was znaczy jesli tyle dla was znaczy ludzie takie zangaaa takie zangazowanie spoleczne jak moje gdzie postawilem moja rodzine moje zycie prywatne