Wpis z mikrobloga

Czy uważasz się za inteligentniejszego/mądrzejszego od reszty obywateli?
#ankieta

Czy uważasz się za inteligentniejszego/mądrzejszego od reszty obywateli?

  • Nie. 15.7% (382)
  • Tak; uważam, że jestem bardziej inteligentny/mądrzejszy niż 50% społeczeństwa. 23.6% (575)
  • Tak; uważam, że jestem bardziej inteligentny/mądrzejszy niż 60-70% społeczeństwa. 14.9% (362)
  • Tak; uważam, że jestem bardziej inteligentny/mądrzejszy niż 71-80% społeczeństwa. 17.7% (431)
  • Tak; uważam, że jestem bardziej inteligentny/mądrzejszy niż 81-90% społeczeństwa. 28.1% (684)

Oddanych głosów: 2434

  • 24
@OldFuckinPyroRex: Nie, to tak nie działa. Wykop nie odwiedza całe społeczeństwo, tylko jakiś niewielki ułamek całości. Wystarczy wziać typowa piramidę społeczna. Przeciętny licealista powinien się załapać na druga pozycję. Dlaczego? Ponieważ jest bardziej rozwinięty niż młodsi i na tych samych testach wypadnie znacznie lepiej niż 90% osób w niższym przedziale wiekowym. To samo tyczy się osób w wieku emerytalnym. Większość z nich nie zachowuje trzeźwości umysłu na stare lata. Do tego
@RLControl: ja się zgadzam, patrzenie jak ktoś nieogarniający tematu brandzluje się nad wynikami ankiety bo większość czuje się mądrzejsza spycha go poniżej tych 50% jak dla mnie, wykop to nie forum o fizyce kwantowej ale i nie ściek, statystycznie przekrój wykopowiczów będzie nad przekrojem społeczeństwa, bo chce się im pisać w internecie chociażby.