Wpis z mikrobloga

#wakacje #pytanie #turcja #bulgaria #chorwacja

Czy ktoś tu jeździ może na wakacje do „ciepłych krajów”? Mi się nigdy nie zdarzyło, acz dziewczyna ma teraz urodziny i chciałbym jej zrobić fajną niespodziankę :)

WIdzę że ceny różnią się od 700zł do nawet 6000 - macie jakieś sprawdzone resorty które możecie polecić i które nie będą wyglądać tak że z przodu kurort a z tyłu robale? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i czy warto jechać do turcji? Nie jest tam neibezpiecznie czy coś? Mieliśmy jechać do paryża, no ale po brukseli i z racji że jest euro 2016… :)
  • 7
  • Odpowiedz
@Rabusek: Chorwacja to chyba tylko dojazd samochodem jest rozsądny. Byłem, jest naprawdę ładnie, morze zajebiste, miasteczka klimatyczne. Sam nie próbowałem, ale podobno da się w sezonie, żeby jechać i szukać noclegu na miejscu. Jakbym teraz miał jechać, to chyba bym tak zrobił i dodatkowo przemieszczał się wzdłuż kraju, żeby go więcej zobaczyć. W ostateczności, można się kimnąć w namiocie jeśliby niczego nie znaleźć.
W tym roku jadę do Bułgarii, nie jestem
  • Odpowiedz
@NieMogeSieZarejestrowac: WItam szukam dobrych namiarów na wczasy do Bułgarii, mógłbyś zaproponować coś ciekawego w cenie do 2000 zł na osobę, planujemy lecieć z żoną i szukam dobrych ofert z All Inclusive, ponieważ jest to nasza pierwsza wycieczka za granicę szukam sprawdzonych miejsc, pozdrawiam
  • Odpowiedz