Wpis z mikrobloga

Stało się. Zagłosowałem. Miałem dylemat i równie dobrze miejsca pierwsze i drugie mogły zamienić się miejscami, różnica między nimi jest naprawdę niewielka i ten wybór to mogła być kwestia chwili. To naprawdę kwestia smaku i gustu...
Oto mój ranking:
1. Citra
2. HBC 291
3. Equinox
4. Mosaic
5. Sorachi Ace
6 Amarillo

Głosować można do 12 czerwca.
Wołam @kantoniusz @WutkaBXL @unstyle i @geuze (kupiłeś???)
Wpiszcie swoje rankingi i głosujcie na http://www.duveltripelhop.be/nl
Od wiosny 2017 zwycięzca będzie w sklepach

#belgia #piwo #pijzwykopem
dyniel - Stało się. Zagłosowałem. Miałem dylemat i równie dobrze miejsca pierwsze i d...

źródło: comment_o4tuqWKnQBez25rftyt3J0eBc5gXxS9e.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Moje top 3 to:
1.Equinox
2.Citra
3. Sorachi Ace (to z sympatii do tego chmielu ale piłem dużo lepsze piwa na nim)
Equinox i HBC291 piłem już wcześniej i strasznie byłem smutny jak ten drugi się pojawił, jakoś mi nie podszedł a Equinoxa kupowałem dość często.
  • Odpowiedz
@pasza: tylko że to jest akcja jednorazowa, żeby wybrać stały chmiel do tripel hopa, za miesiąc będzie po ptokach więc jeśli masz okazję, to kupuj jak najszybciej
  • Odpowiedz
@dyniel: wiem że to inne piwa ale ja ogólnie jestem fanem Mosaica. Bardzo podoba mi się połączenie naftowości, takich iglaków i żywicy + spora dawka grejpfrutów. Świetnym przykładem pysznego piwa na tym chmielu jest Modern Drinking od Pinty. Jak kiedykolwiek będziesz miał okazję to szczerze polecam.
  • Odpowiedz
@dyniel: tegoroczny "zwykły" triple hop jest na tym HBC 291 i mi nie smakuje. Żona mówi, że jak kasztelan - dla mnie taki trochę szampan, słaby aromat i w ogóle :<
  • Odpowiedz