Wpis z mikrobloga

Chciałbym spróbować zagrać z SureBets z facebooka, ale szkoda mi teraz stówę za 2 tyg wywalić. Ktoś chętny złożyć się w kilka osób i wypróbować? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziennie ok. 10 typów po kursie ok. 2, podają typy innych płatnych typerów
#bukmacherka
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bart222: @Razr: to plusujcie tego posta, jak będzie kilka osób to zrobimy konfę na fb, przelejemy hajs do kogoś, a ten do nich i zrobimy grupę na fb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Razr: @iron__man: podajcie fb na priv to Was zaproszę i zrobię tą grupę, przy okazji możecie dodać jakiś swoich znajomych z fb co lubią bukmacherkę jakby byli chętni :)
  • Odpowiedz
@marfi: oj nie wiem czy komsa mają. jeśli mówią ze maja to już bym z nich zrezygnował. ;) serio. wiem jak komso działa i nie da rady odsprzedać jego typów.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: nie wiem dokładnie jak, pisał tylko, że płatność 100 zł za 2 tyg i dostajesz dostęp do vip grupy na 2 tyg, średnio 10 typów dziennie, ale w weekend nawet więcej. Koszt subskrybowanych typerów to 22,5k zł za miesiąc, więc to typowy re-selling.

To mamy 5 chętnych, dawajcie dane do fb na priv to założę grupę :)
  • Odpowiedz
@bart222: i dajesz rade złapać linie komsa?!?!? ha ha ha. dobre. Od momentu gdy sam komso opublikuje typy to linie w ciągu 20-30 sek. lecą na lep na szyję ze nie ma co grać, a ty mi chcesz mówić że jeszcze ktoś to sprzedaje?!?!? o boszzzzz
  • Odpowiedz