Wpis z mikrobloga

  • 1
@fajfoklok: najpierw byłam na diecie bogatej w błonnik takiej 'zdrowej' bo tak zalecił mi rodzinny ale to tylko pogorszyło mój stan. Teraz jestem na diecie lekkostrawnej no i zobaczymy. Jak na razie jedne o jawy ustąpiły ale pojawiły się inne. Sama nie wiem które gorsze. Ogólne badania miałam robione krew itp i wyniki zupełnie w normie. Teraz czekam na wynik kolejnych i się okaże czy dalsze leczenie czy tkwienie w
  • Odpowiedz
  • 1
Nie spodziewałam się aż takiego odzewu. Naprawdę bardzo dziękuję za wszystkie słowa wsparcia tutaj i w wiadomościach prywatnych. Mirko jest cudowne :)
  • Odpowiedz
@co-to-ma-byc: ja się śmiałem, że dr House by mnie musiał leczyć, żeby mnie wyleczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) A z zielonym pudło, bo trafiłaś na abstynenta ( ͡º ͜ʖ͡º) Taka mała rada ode mnie(z typu u mnie działa, u Ciebie nie musi): spróbuj jeden dzień praktycznie nic nie jeść(np. do obiadu, można dłużej) tylko pić wodę(dużo), powinno dość mocno ulżyć, sprawdzałem
  • Odpowiedz
Swój pierwszy, i jedyny jak do tej pory, wpis na Mirko dodałem właśnie pod wpływem ogromnego stresu przed psychoterapią... Niby "terapeutyzuję" się już od dłuższego czasu ale nie wiem co w takiej sytuacji Ci powiedzieć... Chyba jedynie to, co pisali poprzednicy. Wszystko będzie dobrze, naprawdę. Też kosztowało mnie to ogrom stresu ale da się to cholerstwo pokonywać. Myślę, że to dobrze dla spokoju zrobić te badania - wykluczy to ewentualne inne dolegliwości
  • Odpowiedz
  • 0
@co-to-ma-byc: spokojnie to jeszcze nie depresja jeśli się po prostu martwisz o stan zdrowia, to naturalne czuć strach i lęk w tej chwili
jak chcesz pogadac to pisz, lubię gadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz