Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 338
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bolo1:
Dobra. xD

Kobiety pod względem rozwoju intelektualnego zatrzymują się na etapie chłopaka, gdy jeszcze jest gimbem. Stąd wiele zachowań "jak dziecko", niekumatość, roszczeniowość, fochy, nieumiejętność stawiania się na miejscu drugiej osoby itd.


Fajny jesteś. Taki maczo, hahahahaha.
  • Odpowiedz
@czerwony_pazdziernik: Czyli kształcony, światły człowiek. Opanował wiedzę techniczną, która jest poza zasięgiem tych wszystkich karyn, do których pisze. Nic dziwnego, że patrzy na nie z wyższością i nimi gardzi. Taki trochę zawiadiaka krejzol z niego, przynajmniej nie jest nudziarzem. Że wypowiada się niezbyt parlamentarnie - no cóż, to samo można powiedzieć o wielu osobach z tzw. wyższych sfer.
Kiedy będę potrzebował jakiejś usługi programistycznej, zatrudnię właśnie jego.
  • Odpowiedz
@bolo1: oho, mamy nowego lidera plebiscytu na "Najlepsze Multikonto Obronne Psychola". spokojniejsze alter ego broniące prowodyra całego zamieszania, ale równocześnie podzielające jego poglądy i chwalące jego osobę. xd
  • Odpowiedz
@Aerials:

Michał Białek i ten jego twór to jest jedno wielkie gówno! Miałem konto jedno, które mi zbanowali permanentnie za rzekome obrażanie innych, zamieszczanie niestosownych treści i za multikonto. Nic z tego prawdą nie było, bo zachowywałem się jak każdy wykopek.Założyłem drugie konto, tym razem w specjalny sposób, żeby nie dostać bana od tego #!$%@? Białka ale ten #!$%@? tak poinstruował swoich moderatorów, że tam #!$%@?ą każdego, kto choć trochę wychodzi poza kształt obrazu jaki mają w głowach odnośnie użytkowników.#!$%@? jest tam moderacja, obrażono mnie w jednym wątku kilkadziesiąt razy, osoby które to zrobiły nawet bana nie dostały, tylko usunięto komentarze tych osób. A ja - broniłem się przed nimi, a te #!$%@? #!$%@? z moderacji #!$%@?ły mi konto banem permanentnym za to tylko że z moim udziałem była afera.Białek! #!$%@?! Jesteś kawałem podłego #!$%@?, który powinien gnić gdzieś poza Polską w glebie i powinni ci rodzinę wybić, żeby nie rozwijał się taki przymuł społeczny w Polsce, który prezentujesz! A moderacja to banda #!$%@?ńców, której nie chce się pracować, tylko banują cały czas i na okrągło niewinnych. Obyście dostali HIVa i AIDSa naraz i żebyście #!$%@? #!$%@? zdechli jak najprędzej!!


Takie coś znajdziesz na tym jego 'blogu' - trzymaj się razem z innymi różowymi, nikt nie pozwoli Was tu krzywdzić ( ͡°
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: A jak, przewidziałem to już:
"od 6 lat 4 mies. na Wykopie"
gdy tworzyłem konto.

To typowy cyberbullying - znaleźli sobie ofiarę, która spełnia kryteria "inności" (w tym przypadku - jest niepoprawny politycznie i lepiej od większości wykopowiczów wykształcony) i dziesiątki hejterów się na niego rzucają z agresją.
@TryHarder nie daj się! Pamiętaj, jednostki wybitne nie zawsze są od razu doceniane.
#bojowkatryhardera
  • Odpowiedz
@MentorPL: W takim razie niech zbanują wszystkich, co wklejali pastę o serwerowni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już nie wspominając o tej całej "aferze 500+", gdzie zastępy cebulaków z pewną determinacją szukały czegokolwiek, aby udupić właściciela strony, z której tak chętnie korzystają.
I o ile od tego posta na blogu panu M_B włos z głowy nie spadnie, to rozsyłanie po mediach informacji pomawiających właściciela Wykopu o oszustwo
  • Odpowiedz
@TaoMachine jakos tyle wiosen przezylem i prpblemow nie mialem, ale dzieki za jakze zyciowe rady :)
swoja droga dawno nie gadalem z takim przegrywem jak ty... jak to jest? wujek? koledzy? ksiadz? kto Cie skrzywdzil ze szukasz poklasku na wypoku? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bolo1: mam nadzieje ze trolujesz bo jak nie to oznacza że jesteś podobnym gościem do niego i nie widzisz nic złego w grozeniu (np. śmiercią), obrażanie (np. ze niewinna kobieta to suka) czy zwykłym chamstwem (propozycja zrobienia loda itp.). to że ktoś jest stuleja i dawno nie umoczyl nie upoważnia go do obrażania innych i wylewanie na nich swojej frustracji
  • Odpowiedz