Wpis z mikrobloga

Na wstępie chciałbym przeprosić @kuki_1988 za tak późne wstawienie postu, ale nie ułatwiła mi zadania :D Otóż cały list był zaszyfrowany. Żeby go odczytać, musiałem odkrywać kolejne słowa podstawiając właściwe literki pod znaczki, które były szyfrem. Wskazówki znajdowały się na elementach paczki, a tych było sporo...

1. Książka Elona Muska - oj będzie czytana
2. Całe mnóstwo czipsów i batonów, w tym moje ulubione Prince Polo (miałem rzucać słodycze, ale to jeszcze trochę będzie musiało poczekać :D)
3. Piwko prawilnego browaru Pinta (odpowiadając na pytanie z listu, piwko bardzo dobre, trafione w gust 10/10, dziękuję :D)
4. Zapalniczkę z płomieniem wykopowych śmieszków z Solgazu
5. Orientalny sosik, którego jeszcze w kuchni nie wykorzystałem, ale na dniach to uczynię, gdyż takie smaki są mi i mojemu różowemu paskowi bliskie :D
6. Bonusy dla mojego różowego w postaci modelinowych kolczyków, breloczyka zrobionych własnoręcznie przez autorkę. Długo nie miałem okazji się przyglądać, gdyż moja kobieta po ich zobaczeniu szybko mi je zabrała i schowała do swojego skarbca przeznaczonego na takie cuda
7. No i oczywiście list, który dopiero dziś udało mi się poznać w pełnym kształcie, gdyż wcześniej byłem zbyt zarobiony żeby usiąść na spokojnie do jego odszyfrowania. Bardzo fajny pomysł z szyfrem, człowiek nie może się doczekać co tam dalej jest napisane :D

Słodyczami zgodnie z rozkazem trochę dzielę się z różowy paskiem (ale tylko trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Życzę wszystkim uczestnikom tej zabawy, żeby otrzymywali takie fajne paczki jak ja. Kopnął mnie zaszczyt otrzymania paczuszki od organizatorki i po prostu prawilnej Mirabelki, która poświęciła zrobieniu tej paczki sporo czasu. Bardzo dziękuję :)

#wykopoczta
Pobierz KrzysztofKrawczyk - Na wstępie chciałbym przeprosić @kuki_1988 za tak późne wstawieni...
źródło: comment_5JGBQpiISsfjmAqiLlppR4SsJONpDdGH.jpg
  • 1